Zalecana trasa
Kraków
Podróżuj bezpośrednio do Bohumin autobus, wspólne przejazdy
Bohumin
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Kraków
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Ostrawa
Ostrawa
Podróż pociąg, autobus do Bohumin
Bohumin
Zobacz ceny

Jak dostać się z Kraków do Bohumin?

Planujesz podróż do Kraków z Bohumin i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Kraków do Bohumin, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Kraków a Bohumin, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (ÖBB, LEO Express, LEO Express, FlixBus lub Blablacar), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Kraków a Bohumin, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Kraków - Bohumin.

Podczas podróży z Kraków do Bohumin masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Kraków do Bohumin

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Kraków do Bohumin, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Kraków Bohumin pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Kraków Bohumin jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Kraków Bohumin

Wspólne przejazdy między Kraków a Bohumin to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Bohumin w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Kraków lub Bohumin może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Kraków do Bohumin dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Kraków Bohumin

Miasto wyjazdu
Kraków
Polska
Miasto docelowe
Bohumin
Republika Czeska
Odległość
115 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Kraków do Bohumin
Szukaj noclegów w Bohumin
Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Bohumin z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Bohumin z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Kraków - Bohumin, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak ÖBB, LEO Express, LEO Express, FlixBus lub Blablacar, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Kraków a Bohumin!

Porównanie środków transportu między Kraków a Bohumin

Zalety i wady carpoolingu z Kraków do Bohumin?
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Kraków do Bohumin na środowisko.
Elastyczny Carpooling z Kraków do Bohumin jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Kraków do Bohumin jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Komfort Podczas całej podróży z Kraków do Bohumin musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Kraków i Bohumin powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Kraków do Bohumin?
Prędkość Pociągi z Kraków do Bohumin są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Dostępność Dworce kolejowe w Kraków i Bohumin znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Kraków-Bohumin jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Kraków Bohumin mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Kraków Bohumin mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Kraków do Bohumin?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Kraków - Bohumin są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Kraków - Bohumin, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Kraków do Bohumin są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Bohumin (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Czas podróży Autobusy z Kraków do Bohumin pokonują dystans 115 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Bohumin.
Komfort Autobusy relacji Kraków-Bohumin mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.

Skąd wyruszyć w Kraków? Gdzie mogę dojechać w Bohumin?

Dworce autobusowe w Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa
Kraków Dworzec Autobusowy Czyżyny
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Bohumin

Bohumín
Mapa

Stacje przylotów w Bohumin

Bohumin
Mapa
Wyszukaj bilety z Kraków do Bohumin
Szukaj noclegów w Bohumin

3 rady jak taniej podróżować między Kraków a Bohumin

Zdecydowałeś się na podróż z Kraków do Bohumin i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Kraków do Bohumin.

  • 1. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Kraków-Bohumin są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Bohumin w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Kraków-Bohumin. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Bohumin.
  • 2. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Kraków-Bohumin są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Bohumin poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 3. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Kraków a Bohumin z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Bohumin sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.

Autobus Kraków Bohumin

Częstotliwość odjazdów do Kraków z Bohumin różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Bohumin, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Kraków-Bohumin jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Kraków-Bohumin, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Kraków-Bohumin wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Kraków-Bohumin. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Większość przewoźników pozwala pasażerom na spożywanie posiłków i napojów w autobusach Kraków-Bohumin, a niektórzy oferują nawet serwis przekąskowy, w którym możesz kupić napój lub kanapkę. Zaleca się jednak, aby przed podróżą sprawdzić zasady obowiązujące w poszczególnych firmach.

Przedsiębiorstwa autobusowe Kraków Bohumin

LEO Express
LEO Express
FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Kraków Bohumin

Pociągi Kraków Bohumin

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Kraków do Bohumin, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Kraków a Bohumin.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Kraków do Bohumin z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Bilety kolejowe z Kraków do Bohumin można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Kraków do Bohumin. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Kraków do Bohumin, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Pociągi między Kraków a Bohumin są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Firmy kolejowe z Kraków do Bohumin

ÖBB
ÖBB
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów na pociągi z Kraków do Bohumin

Carpool Kraków Bohumin

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Kraków do Bohumin zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Kraków do Bohumin, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Kraków a Bohumin, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Kraków do Bohumin zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Czas trwania podróży z Kraków do Bohumin zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Kraków Bohumin

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Kraków Bohumin

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu