Podróżuj z Kraków do Bohumin

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Bohumin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Kraków do Bohumin w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Bohumin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Ostrava
Bohumin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Bohumin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans115 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Bohumin?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Kraków Bohumin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Bohuminklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Bohumin na mapie oraz na trasie Kraków Bohumin i różne punkty korespondencji (Stacja Bohumin, Dworzec autobusowy Bohumín, Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Bohumin

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Bohumin

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Bohumin (Republika Czeska) z odległości 115 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Kraków-Bohumin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBohumín (0.4 km z Bohumin, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Bohumin,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Bohumin,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Bohuminbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOstrava-Bohumin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub LEO Express do Bohumin opuścić stację kolejową Ostrava Svinov do Ostrava, Przyjazd doBohumin będzie na stacji Bohumin (0.4 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)