Podróżuj z Łódź do Cambridge

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Cambridge w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Łódź do Cambridge w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Cambridge
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Londyn
Cambridge
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Cambridge

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1321 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Łódź do Cambridge ?

Wybrałeś Cambridge jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Łódź i jak znaleźć najlepsze Łódź do Cambridge oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Cambridge, Po prostu wprowadź datę podróży do Cambridge a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Łódź - Cambridge oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Łódź, będziesz podróżować z Wizzair, CrossCountry, Adria Airways, Darwin Airline, Blablacar, Greater Anglia, Ryanair lub National Express przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Cambridge

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Cambridge (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1321 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Cambridge od Łódź ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Łódź-Amsterdam i Amsterdam-Cambridge
Wyjście Łódź i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lodz Lublinek LCJ 1.3 km, za odprawę bagażu na lot do Amsterdam (lotnisko w Amsterdam-Schiphol, Kod IATA: AMS) obsługiwany przez Adria Airways.Z Amsterdam, weź inny samolot z Darwin Airline, który cię zawiezie Cambridge (Cambridge, Zjednoczone Królestwo).
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Cambridgebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLondyn-Cambridge i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje First Capital Connect, CrossCountry lub Greater Anglia do Cambridge opuścić stację kolejową London Kings Cross do Londyn, Przyjazd doCambridge będzie na stacji Cambridge (1 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Łódź Cambridge tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Londyn-Cambridge,
Wsiadasz do autobusu National Express pod adresem Londyn, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyCambridge (0.2 km z Cambridge, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyLuton Airport (od 46 km Londyn) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Cambridge,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Londyn-Cambridge może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Cambridge?

Linie lotnicze
Wizzair wykonuje lot z lotniska Lodz Lublinek LCJ znajduje się w 1.3 km centrum miasta Łódź do Londyn (przybycie na lotnisko w Luton LTN)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Lodz Lublinek LCJ (znajduje się na 1.3 km od środka Łódź, Polska) do Londyn (obsługujący lotnisko w Stansted STN)
Adria Airways obsługuje lot z lotniska Lodz Lublinek LCJ znajduje się w 1.3 km centrum miasta Łódź do Amsterdam (przybycie na lotnisko w Amsterdam-Schiphol AMS)
Darwin Airline zapewnia łącze lotnicze z lotniska Amsterdam-Schiphol AMS (znajduje się na 11 km od środka Amsterdam, Holandia) do Cambridge (obsługujący lotnisko w Cambridge CBG)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Luton Airport do Londyn i to z Cambridge (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy kolejowe
First Capital Connect oferuje linię Londyn-Cambridge Pociąg z dworca kolejowego London Kings Cross (3.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Cambridge w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
CrossCountry obsługuje linię z Londyn do Cambridge z odjeżdżającym pociągiem Stansted Airport dostać się do stacji kolejowej Cambridge (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Greater Anglia tworzy połączenie kolejowe Londyn-Cambridge Pociąg z dworca kolejowego Tottenham Hale (11 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Cambridge w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Londyn-Cambridge (81 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)