Podróżuj z Łódź do Newcastle Upon Tyne

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Newcastle Upon Tyne w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Łódź do Newcastle Upon Tyne w samolot, prom, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Newcastle Upon Tyne
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Edynburg
Newcastle Upon Tyne
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Łódź
Warszawa
Newcastle Upon Tyne
/
  • Uzyskaj stawki
4
Łódź
Londyn
Newcastle Upon Tyne
/
/
  • Uzyskaj stawki
5
Łódź
Berlin
Newcastle Upon Tyne
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Newcastle Upon Tyne

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, autobus, pociąg
dystans1438 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Łódź do Newcastle Upon Tyne ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Łódź do Newcastle Upon Tyne? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty, pociągi i prom w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Newcastle Upon Tyne a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Łódź, będziesz podróżować z Czech Airlines, Blablacar, Wizzair, Ryanair, Adria Airways, Easyjet, National Express lub FlyBE przez autobusy, carpooling, pociągi, prom lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Newcastle Upon Tyne

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Newcastle Upon Tyne (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1438 km można pożyczyć 5 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, prom, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Newcastle Upon Tyne od Łódź ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Łódź-Amsterdam i Amsterdam-Newcastle Upon Tyne
Wyjście Łódź i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lodz Lublinek LCJ 1.3 km, za odprawę bagażu na lot do Amsterdam (lotnisko w Amsterdam-Schiphol, Kod IATA: AMS) obsługiwany przez Adria Airways.Z Amsterdam, weź inny samolot z KLM, który cię zawiezie Newcastle (Newcastle Upon Tyne, Zjednoczone Królestwo).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Łódź Newcastle Upon Tyne tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Edynburg-Newcastle Upon Tyne,
Wsiadasz do autobusu National Express lub MegaBus pod adresem Edynburg, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyNewcastle/Tyne (1.2 km z Newcastle Upon Tyne, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyEdinburgh (od 18 km Edynburg) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Newcastle Upon Tyne,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Edynburg-Newcastle Upon Tyne może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Newcastle Upon Tynebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguEdynburg-Newcastle Upon Tyne i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CrossCountry lub East Coast do Newcastle Upon Tyne opuścić stację kolejową Haymarket (Edinburgh) do Edynburg, Przyjazd doNewcastle Upon Tyne będzie na stacji Newcastle (1.1 km od środka).
Nie ma bezpośredniego przejścia Łódź Newcastle Upon Tynebędziesz musiał użyć innego środka (samolot) połączyć się z promem, aby zakończyć przeprawę morską Amsterdam-Newcastle Upon Tyne,
Wyruszysz do portu w IJmuiden Ferry Terminal od 24 km Amsterdamna pokładzie statku DFDS Seaways. Łódź będzie dokować w porcieNewcastle Ferry Terminal na 11 km z Newcastle Upon Tyne, Radzimy udać się do portuAmsterdam na pokład jednej do dwóch godzin przed czasem wskazanym w rezerwacji.

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Newcastle Upon Tyne?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Newcastle Upon Tyne (147 km)
Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Lodz Lublinek LCJ znajduje się w 1.3 km centrum miasta Łódź do Londyn (przybycie na lotnisko w Stansted STN)
Czech Airlines zapewnia obrót z lotniska Lodz Lublinek LCJ (znajduje się na 1.3 km od środka Łódź, Polska) do Edynburg (obsługujący lotnisko w Edinburgh EDI)
Adria Airways obsługuje lot z lotniska Lodz Lublinek LCJ znajduje się w 1.3 km centrum miasta Łódź do Amsterdam (przybycie na lotnisko w Amsterdam-Schiphol AMS)
KLM zapewnia łącze lotnicze z lotniska Amsterdam-Schiphol AMS (znajduje się na 11 km od środka Amsterdam, Holandia) do Newcastle Upon Tyne (obsługujący lotnisko w Newcastle NCL)
Wizzair wykonuje lot z lotniska Lodz Lublinek LCJ znajduje się w 1.3 km centrum miasta Łódź do Londyn (przybycie na lotnisko w Luton LTN)
FlyBE zapewnia obrót z lotniska Stansted STN (znajduje się na 51 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Newcastle Upon Tyne (obsługujący lotnisko w Newcastle NCL)
British Airways obsługuje lot z lotniska Heathrow LHR znajduje się w 23 km centrum miasta Londyn do Newcastle Upon Tyne (przybycie na lotnisko w Newcastle NCL)
Easyjet zapewnia łącze lotnicze z lotniska Schoenefeld SXF (znajduje się na 18 km od środka Berlin, Niemcy) do Newcastle Upon Tyne (obsługujący lotnisko w Newcastle NCL)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Warszawa West ( Polska)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Newcastle Upon Tyne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Newcastle/Tyne znajduje się około 1.2 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus obraca się z dworca autobusowego Lodz do Łódź i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Sieć MegaBus obejmuje linię autobusową między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Newcastle Upon Tyne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Newcastle/Tyne znajduje się około 1.2 km od centrum.
Firmy kolejowe
CrossCountry oferuje linię Edynburg-Newcastle Upon Tyne Pociąg z dworca kolejowego Haymarket (Edinburgh) (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Newcastle w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
East Coast obsługuje linię z Edynburg do Newcastle Upon Tyne z odjeżdżającym pociągiem Haymarket (Edinburgh) dostać się do stacji kolejowej Newcastle (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy spedycyjne
Łodzie DFDS Seaways zapewniają połączenie morskie między portem IJmuiden Ferry Terminal i to z Newcastle Upon Tyne (Newcastle Ferry Terminal w 11 km od miasta)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)