Podróżuj z Rzeszów do Dortmund

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Dortmund w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Rzeszów do Dortmund w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Dortmund
/
 • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Kraków
Dortmund
/
 • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Katowice
Dortmund
/
 • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Paryż
Dortmund
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Rzeszów
Warszawa
Dortmund
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Dortmund

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1033 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Rzeszów do Dortmund?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Dortmund, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Dortmundklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Dortmund na mapie oraz na trasie Rzeszów Dortmund i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stacja Dortmund Hbf, Lotnisko Dortmund, Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Dortmund

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Dortmund

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Dortmund (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) z odległości 1033 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Dortmund bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Praga i Praga-Dortmund,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Dortmund (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Dortmund od Rzeszów ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Rzeszów-Katowice i Katowice-Dortmund
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Katowice (lotnisko w Pyrzowice, Kod IATA: KTW) obsługiwany przez OLT Express.Z Katowice, weź inny samolot z Wizzair, który cię zawiezie Dortmund (Dortmund, Niemcy).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w autobus na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Dortmundbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Dortmund i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CityNightLine Kopernikus Deutsche Bahn do Dortmund opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doDortmund będzie na stacji Dortmund Hbf (0.7 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Dortmund?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Praga (542 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ADAC PostBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Rzeszów (serwis na dworzec autobusowy Rzeszow w 0.5 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum. i z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firma autobusowa ALSA obraca się między miastem Paryż (serwis na dworzec autobusowy Paris-Bercy w 2.9 km od centrum) i miasta Dortmund gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.9 km od centrum.
Sieć Eurolines obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Paris Galliéni do Paryż i to z Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Operator autobusowy Onebus zapewnia usługę autobusową między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Dortmund gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.9 km od centrum.
Linie lotnicze
Adria Airways wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Dortmund (przybycie na lotnisko w Dortmund DTM)
LOT Polish Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Dortmund (przybycie na lotnisko w Dortmund DTM)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Katowice (obsługujący lotnisko w Pyrzowice KTW)
Firmy kolejowe
Thalys oferuje linię Paryż-Dortmund Pociąg z dworca kolejowego Paris-Nord (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dortmund Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
Polskie Koleje Państwowe obsługuje linię z Warszawa do Dortmund z odjeżdżającym pociągiem Euronight JanKiepura Warszawa Zachodnia dostać się do stacji kolejowej Dortmund Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixTrain tworzy połączenie kolejowe Berlin-Dortmund Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dortmund Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
Deutsche Bahn oferuje linię z Praga do Dortmund z odjeżdżającym pociągiem CityNightLine Kopernikus Prague hlavní nádraží dostać się do stacji kolejowej Dortmund Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)