Podróżuj z Rzeszów do Monachium

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Monachium w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Rzeszów do Monachium w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Brno
Monachium
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Wiedeń
Monachium
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Monachium
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Monachium

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans787 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Rzeszów do Monachium ?

Wybrałeś Monachium jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Rzeszów i jak znaleźć najlepsze Rzeszów do Monachium oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Monachium a Vivanoda zajmie się resztą. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, bmi Regional, Niki Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines, ÖBB lub Deutsche Bahn do osiągnięcia Monachium,

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Monachium

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Monachium (Bawaria, Niemcy) z odległości 787 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Monachium bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Wiedeń i Wiedeń-Monachium,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna Stadion Center (3.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,Po przybyciu Wiedeń, weź inny autobus Hellö lub FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Monachium (Bawaria Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Monachium od Rzeszów, Możesz wziąć lotBrno-Monachium następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Brno i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Turany BRQ 7 km, za odprawę bagażu na lot do Monachium (lotnisko w Franz Josef Strauss, Kod IATA: MUC) obsługiwany przez bmi Regional.
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Brno może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Monachiumbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWiedeń-Monachium i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EuroNight Kálmán Imre, IC/EC 62 lub Railjet (RJ) MÁV, Deutsche Bahn lub ÖBB do Monachium opuścić stację kolejową Wien Westbahnhof do Wiedeń, Przyjazd doMonachium będzie na stacji München Hbf (1.6 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Monachium?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Vienna Stadion Center (Wiedeń Austria) i między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal w 0.1 km od centrum) i miasta Monachium gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.4 km od centrum.
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego (VIB) Vienna International Busterminal do Wiedeń i to z München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bawaria Niemcy)
Linie lotnicze
Lufthansa wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Monachium (przybycie na lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
bmi Regional zapewnia obrót z lotniska Turany BRQ (znajduje się na 7 km od środka Brno, Republika Czeska) do Monachium (obsługujący lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Austrian Airlines obsługuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Monachium (przybycie na lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Niki Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Monachium (obsługujący lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Brno (399 km)
Firmy kolejowe
MÁV oferuje linię Wiedeń-Monachium Pociąg EuroNight Kálmán Imre z dworca kolejowego Wien Hütteldorf (0.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy München Hbf w dniu przyjazdu (1.6 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Wiedeń do Monachium z odjeżdżającym pociągiem IC/EC 62 Wien Westbahnhof dostać się do stacji kolejowej München Hbf (Bawaria Niemcy)
ÖBB tworzy połączenie kolejowe Wiedeń-Monachium Pociąg Railjet (RJ) z dworca kolejowego Wien Westbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy München Hbf w dniu przyjazdu (1.6 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)