Podróżuj z Rzeszów do Lipsk

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Lipsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Rzeszów do Lipsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Lipsk
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Wiedeń
Lipsk
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Praga
Lipsk
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Berlin
Lipsk
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Lipsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans693 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Rzeszów do Lipsk?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Lipsk, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Lipskklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Lipsk na mapie oraz na trasie Rzeszów Lipsk i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Leipzig central station, Stacja Leipzig Hbf, Dworzec autobusowy Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße, Lotnisko Leipzig-Halle, Dworzec autobusowy Rzeszow) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lipsk

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Lipsk?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Lipsk (694 km)
Linie lotnicze
Lufthansa wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Lipsk (przybycie na lotnisko w Leipzig-Halle LEJ)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Lipsk gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Leipzig central station znajduje się około 0.7 km od centrum.
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße (Saksonia Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Lipsk Pociąg IC 28 z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Leipzig Hbf w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Lipsk

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Lipsk (Saksonia, Niemcy) z odległości 693 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Rzeszów-Lipsk,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Lipsk bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Praga i Praga-Lipsk,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Lipsk (Saksonia Niemcy).
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Lipskbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Lipsk i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje IC 28 lub ICE Deutsche Bahn do Lipsk opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doLipsk będzie na stacji Leipzig Hbf (1.1 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lipsk od Rzeszów, Możesz wziąć lotWiedeń-Lipsk następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Wiedeń i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Vienna-Schwechat International VIE 18 km, za odprawę bagażu na lot do Lipsk (lotnisko w Leipzig-Halle, Kod IATA: LEJ) obsługiwany przez Lufthansa.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)