Podróżuj z Rzeszów do Kassel

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Kassel w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Rzeszów do Kassel w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Berlin
Kassel
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Praga
Kassel
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Kassel
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Kassel

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans891 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Rzeszów do Kassel ?

Kassel jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Rzeszów do Kassel oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Kassel z Rzeszów Po prostu wprowadź datę podróży do Kassel a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Rzeszów - Kassel oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Rzeszów, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn i FlixTrain zabierze Cię do Kassel,

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Kassel

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Kassel (Hesse, Niemcy) z odległości 891 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Kassel bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Praga i Praga-Kassel,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Kassel (Hesse Niemcy).
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Kasselbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Kassel i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje ICE FlixTrain lub Deutsche Bahn do Kassel opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doKassel będzie na stacji Kassel-Wilhelmshöhe (3.5 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w autobus na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Kassel?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Kassel gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Kassel Wilhelmshöhe znajduje się około 3.4 km od centrum.
Firmy kolejowe
FlixTrain oferuje linię Berlin-Kassel Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Kassel-Wilhelmshöhe w dniu przyjazdu (3.5 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Berlin do Kassel z odjeżdżającym pociągiem ICE Berlin-Spandau dostać się do stacji kolejowej Kassel-Wilhelmshöhe (Hesse Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Praga (542 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)