Podróżuj z Rzeszów do Mannheim

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Mannheim w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Rzeszów do Mannheim w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Paryż
Mannheim
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Praga
Mannheim
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Mannheim
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Mannheim

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans972 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Rzeszów do Mannheim?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Mannheim, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Mannheimklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Mannheim na mapie oraz na trasie Rzeszów Mannheim i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stacja Mannheim Hbf, Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Mannheim

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Mannheim

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Mannheim (Baden-Württemberg, Niemcy) z odległości 972 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Mannheim bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Praga i Praga-Mannheim,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus lub IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Mannheim (Baden-Württemberg Niemcy).
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Mannheimbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguParyż-Mannheim i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Russian Railways do Mannheim opuścić stację kolejową Paris-Est do Paryż, Przyjazd doMannheim będzie na stacji Mannheim Hbf (0.8 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w autobus na pokrycie całej podróży.
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Mannheim od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Paryż następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Beauvais-Tille, Kod IATA: BVA) obsługiwany przez Adria Airways lub EuroLot.

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Mannheim?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Mannheim gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.8 km od centrum.
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Baden-Württemberg Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Praga-Mannheim Pociąg CityNightLine Canopus z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Mannheim Hbf w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Paryż do Mannheim z odjeżdżającym pociągiem Paris-Est dostać się do stacji kolejowej Mannheim Hbf (Baden-Württemberg Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Praga (542 km)
Linie lotnicze
Adria Airways wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)