Podróżuj z Zurych do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Zurych do Gdańsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Zurych do Gdańsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Zurych
Gdańsk
/
  • Uzyskaj stawki
2
Zurych
Berlin
Gdańsk
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Zurych Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1051 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Zurych do Gdańsk ?

Planujesz podróż z Zurych do Gdańsk i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Zurych Gdańsk? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Gdańsk z Zurych, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz datę podróży do Gdańsk i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Zurych - Gdańsk oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Zurych, loty, pociągi, carpooling lub autobusy OLT Express, Deutsche Bahn, FlixBus, Blablacar, Swiss International Airlines, Air Berlin, Easyjet i Eurolines CH zabierze Cię do Gdańsk,

Którzy przewoźnicy podróżują między Zurych a Gdańsk?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Zurych-Berlin Pociąg ICE z dworca kolejowego Zurich HB (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Spandau w dniu przyjazdu (15 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Gdańsk (404 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy Eurolines CH zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Zurich do Zurych i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Zurych (serwis na dworzec autobusowy Zurich w 1.9 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum. i z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Gdansk ( Polska)
Linie lotnicze
Easyjet wykonuje lot z lotniska Zurich ZRH znajduje się w 9.2 km centrum miasta Zurych do Berlin (przybycie na lotnisko w Schoenefeld SXF)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska Zurich ZRH (znajduje się na 9.2 km od środka Zurych, Szwajcaria) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
OLT Express obsługuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
Swiss International Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Zurich ZRH (znajduje się na 9.2 km od środka Zurych, Szwajcaria) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)