Podróżuj z Kraków do Aberdeen

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Aberdeen w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Kraków do Aberdeen w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Aberdeen
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Edynburg
Aberdeen
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Manchester
Aberdeen
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Aberdeen

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1643 km
Linia bezpośredniaNie

Jak podróżować z Kraków do Aberdeen ?

Aberdeen jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Kraków do Aberdeen oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Musisz tylko podać datę wyjazdu do Aberdeen pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Kraków - Aberdeen oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Kraków, będziesz podróżować z Ryanair, FlyBE, Jet2.com, MegaBus, Norwegian Air Shuttle, SAS - Scandinavian Airlines, ScotRail lub CrossCountry przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Aberdeen

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Aberdeen (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1643 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Aberdeen od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Manchester i Manchester-Aberdeen
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Manchester (lotnisko w Manchester International, Kod IATA: MAN) obsługiwany przez Jet2.com, Easyjet lub Ryanair.Z Manchester, weź inny samolot z FlyBE, który cię zawiezie Dyce (Aberdeen, Zjednoczone Królestwo).
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Aberdeenbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguEdynburg-Aberdeen i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CrossCountry, East Coast lub ScotRail do Aberdeen opuścić stację kolejową Haymarket (Edinburgh) do Edynburg, Przyjazd doAberdeen będzie na stacji Aberdeen (0.5 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Aberdeen tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Edynburg-Aberdeen,
Wsiadasz do autobusu MegaBus pod adresem Edynburg, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyAberdeen (0.3 km z Aberdeen, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyEdinburgh (od 18 km Edynburg) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Aberdeen,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Edynburg-Aberdeen może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Aberdeen?

Linie lotnicze
Jet2.com wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Edynburg (obsługujący lotnisko w Edinburgh EDI)
Easyjet obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
FlyBE zapewnia łącze lotnicze z lotniska Manchester International MAN (znajduje się na 15 km od środka Manchester, Zjednoczone Królestwo) do Aberdeen (obsługujący lotnisko w Dyce ABZ)
Norwegian Air Shuttle wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Kopenhaga (przybycie na lotnisko w Copenhagen CPH)
SAS - Scandinavian Airlines zapewnia obrót z lotniska Copenhagen CPH (znajduje się na 8 km od środka Kopenhaga, Dania) do Aberdeen (obsługujący lotnisko w Dyce ABZ)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Manchester Airport do Manchester i to z Aberdeen (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
MegaBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Aberdeen gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Aberdeen znajduje się około 0.3 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Aberdeen (150 km)
Firmy kolejowe
CrossCountry oferuje linię Edynburg-Aberdeen Pociąg z dworca kolejowego Haymarket (Edinburgh) (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Aberdeen w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
East Coast obsługuje linię z Edynburg do Aberdeen z odjeżdżającym pociągiem Haymarket (Edinburgh) dostać się do stacji kolejowej Aberdeen (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
ScotRail tworzy połączenie kolejowe Edynburg-Aberdeen Pociąg z dworca kolejowego Haymarket (Edinburgh) (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Aberdeen w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)