Promy do Dover

Czy musisz płynąć do Dover promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Dover? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Dover ze wszystkich 3 portów, w tym Calais oraz Dunkerque. Istnieje 2 tras promowych obsługiwanych przez DFDS Seaways, P&O Ferries oraz Norfolk Line.

Linie Norfolk Line, P&O Ferries oraz DFDS Seaways do Dover mają częstotliwość około 51 przepraw dziennie.

Najdłuższa przeprawa trwa około 2 godzin na trasie Dunkerque - Dover (75 km od hotelu), a najszybsza na trasie Calais - Dover (42 km od hotelu) - 1 godzin 30 min.

Statystyki portu Dover

Kraje
Francja
Zjednoczone Królestwo
Liczba przepraw
51 przepraw dziennie
Liczba portów
3
Liczba połączeń promowych
2
Liczba przewoźników promowych
3
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Zalecane trasy promowe do Dover

Oto najszybsze i najdłuższe popularne trasy promowe do Dover oraz te z największą częstotliwością przepraw.

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Dover

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Dover. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Dover i podróżować w najlepszych warunkach:

Walcz z chorobą morską, aby cieszyć się przeprawą
Zła pogoda lub Twoja wrażliwość na ruchy łodzi mogą sprawić, że przeprawa stanie się bardzo złym czasem. Zaczerpnąć świeżego powietrza na pokładzie, popatrzeć na horyzont, położyć się w kabinie...
Przybądź do portu w Dover co najmniej 1 godzinę przed wypłynięciem.
W Calais lub Dunkerque zamelduj się w porcie co najmniej godzinę przed wypłynięciem. Sprawdź rozkład jazdy w Norfolk Line, P&O Ferries oraz DFDS Seaways.
Unikaj okresów szczytowych
W okresie wzmożonego ruchu ceny w DFDS Seaways, P&O Ferries lub Norfolk Line mogą się potroić lub wzrosnąć. A na pokładzie może to również zmienić komfort Twojego rejsu.

Wszystkie przeprawy promowe do portu Dover

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Dover niż przeprawa promowa? Promy DFDS Seaways, P&O Ferries oraz Norfolk Line do Dover stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Dover i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Calais lub Dunkerque do Dover, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Dover dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Dover?

Dover Ferry Terminal
Dover Ferry Terminal znajduje się 1.8 km od centrum Dover.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Dover

Aby popłynąć do Dover promem, możesz wypłynąć ze 3 portów w 1 krajach: Calais oraz Dunkerque.

Połączenia promowe do Dover są obsługiwane przez 3 firm promowych: DFDS Seaways, P&O Ferries oraz Norfolk Line.

Rozkłady rejsów do Dover mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (DFDS Seaways, P&O Ferries lub Norfolk Line). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Calais - Dover trwa 1 godzin 30 min, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Dunkerque - Dover trwa prawie 2 godzin.

Cena promu do Dover jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od DFDS Seaways, P&O Ferries oraz Norfolk Line do Dover.

None
None
None
None