Promy do Gdańsk

Czy musisz płynąć do Gdańsk promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Gdańsk? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Gdańsk ze wszystkich 2 portów, w tym Nynashamn. Istnieje 1 tras promowych obsługiwanych przez Polferries.

Linie Polferries do Gdańsk mają częstotliwość około 7 rejsów tygodniowo.

Statystyki portu Gdańsk

Kraje
Szwecja
Polska
Liczba przepraw
7 rejsów tygodniowo
Liczba portów
2
Liczba połączeń promowych
1
Liczba przewoźników promowych
1
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Gdańsk

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Gdańsk. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Gdańsk i podróżować w najlepszych warunkach:

Unikaj szczytów sezonowych
Podróżowanie do Gdańsk w szczycie sezonu może być bardzo drogie - ceny są dwukrotnie lub nawet trzykrotnie wyższe niż w innych okresach. Doświadczenie na pokładzie również się zmienia, kiedy jest tłoczno.
Nie spóźniaj się na pokład w Gdańsk
Po upływie określonego czasu dostęp do statku nie jest już gwarantowany. Upewnij się, że przybędziesz do portu w Nynashamn w terminie wyznaczonym przez Polferries.
Nocna podróż do Gdańsk
Przyjazd do Gdańsk wczesnym rankiem nie jest złym pomysłem. Zaoszczędzisz sobie nocy w hotelu i odpoczniesz podczas podróży do celu.

Wszystkie przeprawy promowe do portu Gdańsk

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Gdańsk niż przeprawa promowa? Promy Polferries do Gdańsk stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Gdańsk i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Nynashamn do Gdańsk, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Gdańsk dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Gdańsk?

Gdansk
Gdansk znajduje się 6.1 km od centrum Gdańsk.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Gdańsk

Aby popłynąć do Gdańsk promem, możesz wypłynąć ze 2 portów w 1 krajach: Nynashamn.

Połączenia promowe do Gdańsk są obsługiwane przez 1 firm promowych: Polferries.

Rozkłady rejsów do Gdańsk mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (Polferries). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Nynashamn - Gdańsk trwa 18 godzin, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Nynashamn - Gdańsk trwa prawie 18 godzin.

Cena promu do Gdańsk jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od Polferries do Gdańsk.

None
None
None
None