Neapol
Podróżuj bezpośrednio do Capri prom
Capri
Zobacz ceny

Jak dostać się z Neapol do Capri promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Neapol do Capri? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Neapol do Capri jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Neapol do Capri może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Neapol do Capri była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Neapol Capri, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Neapol do Capri, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Neapol do Capri

Port wypłynięcia
Neapol
Włochy
Kampania
Port przybycia
Capri
Włochy
Kampania
Odległość
32 km
Firmy promowe
SNAV, NLG - Navigazione Libera del Golfo
Częstotliwość rejsów
8 przepraw dziennie
Minimalny czas przeprawy
50 min
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Neapol do Capri?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Neapol do Capri może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Capri. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Neapol do Capri jest idealnym sposobem podróżowania.

Nie trzeba się martwić o podróż z rowerem
W pociągu, autobusie lub samolocie podróżowanie z tym kłopotliwym towarzyszem: rowerem jest często bardzo skomplikowane, a czasami wręcz niemożliwe. Jednak na promie nie ma tego problemu: rower jest ładowany bezpośrednio do ogromnego garażu statku. Zostawiają go Państwo tam na czas przeprawy Neapol-Capri w pełni bezpiecznie i bez obaw, że zostanie uszkodzony. W Capri wsiądą Państwo na rower, aby zejść ze statku.
Odpoczywają Państwo znacznie dłużej niż w samochodzie
Wielokilometrowa jazda nie jest zbyt relaksująca, zwłaszcza jeśli dodać do tego ryzyko korków i wypadków. Podróż promem Neapol Capri to coś zupełnie przeciwnego! Promy obsługiwane przez SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo są zaprojektowane z uwzględnieniem stref przeznaczonych do wypoczynku lub rozrywki: salony lub kabiny, solarium zewnętrzne, bary i restauracje... Bez wątpienia przyjadą Państwo do Capri całkowicie zrelaksowani.
Poświęcenie czasu staje się przyjemnością
Wszystko w naszym społeczeństwie musi iść szybko. A jednak będą Państwo zadowoleni z wypłynięcia z Neapol na promie SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo, który pokona 32 km do Capri z prędkością poniżej 40 km/h. Wszystkie statki są wyposażone w salony, restauracje, pokłady promenadowe, a czasami nawet o wiele więcej... Mogą Państwo nawet żałować, że tak szybko przybyli do Capri!

Skąd odpływają promy do Neapol? Gdzie promy przypływają w Capri?

Porty wyjścia w Neapol

Promy SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo odpływają do Capri z następujących portów w Neapol:

Napoli Molo Immacolatella Vecchia
Mapa

Port przybycia do Capri

Statki NLG - Navigazione Libera del Golfo lub SNAV przypływają do Capri z następujących portów:

Capri
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Neapol a Capri?

Jeśli chcesz podróżować między Neapol a Capri promem, masz do wyboru kilka firm, w tym SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

SNAV Neapol Capri
SNAV
SNAV jest włoskim przedsiębiorstwem promowym oferującym usługi promowe pomiędzy włoskimi wyspami i portami na kontynencie włoskim, jak również usługi międzynarodowe do Chorwacji i Albanii. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Neapol - Capri i zarezerwować bilet SNAV na trasie Neapol - Capri. Więcej informacji o SNAV
NLG - Navigazione Libera del Golfo Neapol Capri
NLG - Navigazione Libera del Golfo
Navigazione Libera del Golfo (NLG) została założona w 1950 roku i ma siedzibę w Neapolu, we Włoszech. Firma oferuje przeprawy promowe w rejonie Zatoki Neapolitańskiej i Sardynii. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Neapol - Capri i zarezerwować bilet NLG - Navigazione Libera del Golfo na trasie Neapol - Capri. NLG - Navigazione Libera del Golfo obsługuje 8 przepraw dziennie do Capri z Neapol, a czas podróży wynosi 50 min. Więcej informacji o NLG - Navigazione Libera del Golfo
50 min
8 przepraw dziennie

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Neapol do Capri, pokonanie 32 km dzielących Neapol i Capri zajmie Ci co najmniej 50 min.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Neapol a Capri) oraz od przewoźnika promowego (SNAV oraz NLG - Navigazione Libera del Golfo). Obecnie jest 8 przepraw dziennie między Neapol a Capri.

Pomiędzy Neapol a Capri działa 2 firm promowych: SNAV oraz NLG - Navigazione Libera del Golfo.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują SNAV, NLG - Navigazione Libera del Golfo.

Przed rezerwacją porównaj ceny SNAV, NLG - Navigazione Libera del Golfo na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Neapol Capri, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Neapol a Capri pokonasz 32 km.

Jak wygląda przeprawa promowa z Neapol do Capri?

Nie zawsze łatwo jest uzyskać jasny obraz tego, jak będzie wyglądała przeprawa z Neapol do Capri, zwłaszcza jeśli nie znają Państwo tego środka transportu. Dlatego opiszemy to wyjątkowe doświadczenie podróżnicze, od momentu wejścia na pokład w Neapol do zejścia z pokładu w Capri, aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w morski świat SNAV oraz NLG - Navigazione Libera del Golfo. Znajdą tu Państwo również informacje praktyczne o Neapol i Capri.

Gotowość do wejścia na pokład w Neapol

Zanim wyruszą Państwo w podróż promem Neapol Capri, oto kilka kroków, które należy podjąć przed wejściem na pokład:

  • Czas prezentacji w porcie Neapol / Należy przybyć na terminal promowy w Neapol w terminie wyznaczonym przez SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo. Po tym terminie firma ma prawo odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Neapol - Capri / Na terminalu promowym w Neapol należy szukać stanowisk SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo i okazać paszport oraz numer rezerwacji. Jeśli mają Państwo samochód, mogą Państwo odprawić się z kolejki pojazdów.
  • Wejście na pokład promu do Capri / Z terminalu promowego w Neapol zostaną Państwo zaproszeni na pokład promu przez nadawane komunikaty głosowe. Jeśli podróżują Państwo samochodem, personel NLG - Navigazione Libera del Golfo lub SNAV udzieli Państwu instrukcji, jak wejść na pokład i zaparkować pojazd na statku.
Na pokładzie statku między Neapol a Capri

Podczas przeprawy każdy może korzystać z usług na statku SNAV lub NLG - Navigazione Libera del Golfo według własnego uznania. Podczas gdy jedni będą skłonni zrelaksować się w przytulnym salonie, inni chętnie zrobią zakupy w butikach lub zjedzą w restauracji samoobsługowej.

Przypłynięcie promu do Capri

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące zejścia na ląd w Capri:

  • Port w Capri jest w zasięgu wzroku / Załoga nie zezwoli Państwu na wejście do garażu w celu odebrania samochodu, dopóki łódź nie zostanie zacumowana. Nie ma potrzeby się spieszyć. Jeśli chcą Państwo poczekać, radzimy obserwować wejście do Capri Harbour z pokładów zewnętrznych.
  • Jeśli są Państwo w kabinie. / Należy opuścić kabinę na około pół godziny przed przybyciem do Capri Harbour.
  • Opuszczenie statku i zwiedzanie Capri / Po otwarciu drzwi garażowych można stosunkowo szybko wyprowadzić samochód z ogromnego garażu promu. Piesi pasażerowie wysiadają z promu jeszcze szybciej. W Capri prawdopodobnie przejdą Państwo kontrolę celną. Nareszcie rozpoczął się Państwa urlop w Capri!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu