Promy do Hirtshals

Czy musisz płynąć do Hirtshals promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Hirtshals? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Hirtshals ze wszystkich 8 portów, w tym Torshavn, Bergen, Kristiansand, Stavanger, Larvik, Langesund oraz Seydisfjordur. Istnieje 7 tras promowych obsługiwanych przez Smyril Line, Fjord Line oraz Color Line.

Linie Color Line, Fjord Line oraz Smyril Line do Hirtshals mają częstotliwość około 10 przepraw dziennie.

Najdłuższa przeprawa trwa około 18 godzin na trasie Bergen - Hirtshals (409 km od hotelu), a najszybsza na trasie Kristiansand - Hirtshals (131 km od hotelu) - 2 godzin 20 min.

Statystyki portu Hirtshals

Kraje
Wyspy Owcze
Dania
Norwegia
Islandia
Liczba przepraw
10 przepraw dziennie
Liczba portów
8
Liczba połączeń promowych
7
Liczba przewoźników promowych
3
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Zalecane trasy promowe do Hirtshals

Oto najszybsze i najdłuższe popularne trasy promowe do Hirtshals oraz te z największą częstotliwością przepraw.

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Hirtshals

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Hirtshals. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Hirtshals i podróżować w najlepszych warunkach:

Nie spóźniaj się na pokład w Hirtshals
Po upływie określonego czasu dostęp do statku nie jest już gwarantowany. Upewnij się, że przybędziesz do portu w Torshavn, Bergen, Kristiansand, Stavanger, Larvik lub Langesund w terminie wyznaczonym przez Smyril Line, Fjord Line oraz Color Line.
Unikaj rezerwacji w ostatniej chwili
Podobnie jak w przypadku innych środków transportu, ceny biletów Color Line, Fjord Line oraz Smyril Line rosną wraz ze zbliżaniem się daty wypłynięcia. Wczesna rezerwacja daje zazwyczaj najlepsze ceny i zapewnia miejsce.
Nie przegap wspaniałych ofert od Smyril Line, Fjord Line oraz Color Line
Armator (Color Line, Fjord Line oraz Smyril Line) może regularnie oferować promocyjne ceny i inne ciekawe zniżki na rejsy do Hirtshals. Być może będziesz mógł z nich skorzystać, więc nie przegap okazji."

Wszystkie przeprawy promowe do portu Hirtshals

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Hirtshals niż przeprawa promowa? Promy Smyril Line, Fjord Line oraz Color Line do Hirtshals stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Hirtshals i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Torshavn, Bergen, Kristiansand, Stavanger, Larvik lub Langesund do Hirtshals, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Hirtshals dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Hirtshals?

Hirtshals
Hirtshals znajduje się 0.8 km od centrum Hirtshals.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Hirtshals

Aby popłynąć do Hirtshals promem, możesz wypłynąć ze 8 portów w 3 krajach: Torshavn, Bergen, Kristiansand, Stavanger, Larvik, Langesund oraz Seydisfjordur.

Połączenia promowe do Hirtshals są obsługiwane przez 3 firm promowych: Smyril Line, Fjord Line oraz Color Line.

Rozkłady rejsów do Hirtshals mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (Smyril Line, Fjord Line lub Color Line). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Kristiansand - Hirtshals trwa 2 godzin 20 min, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Bergen - Hirtshals trwa prawie 18 godzin.

Cena promu do Hirtshals jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od Smyril Line, Fjord Line oraz Color Line do Hirtshals.

None
None
None
None