Zalecana trasa
Gdańsk
Podróżuj bezpośrednio do Nynashamn prom
Nynashamn
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Gdańsk
Podróż loty do Visby
Visby
Podróż prom do Nynashamn
Nynashamn
Zobacz ceny

Jak dostać się z Gdańsk do Nynashamn promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Gdańsk do Nynashamn? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Gdańsk do Nynashamn jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Gdańsk do Nynashamn może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Gdańsk do Nynashamn była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak Polferries lub Destination Gotland. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Gdańsk Nynashamn, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków Polferries oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Gdańsk do Nynashamn, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Gdańsk do Nynashamn

Port wypłynięcia
Gdańsk
Polska
Port przybycia
Nynashamn
Szwecja
Odległość
508 km
Firmy promowe
Polferries, Destination Gotland
Częstotliwość rejsów
7 rejsów tygodniowo
Minimalny czas przeprawy
18 godzin
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Gdańsk do Nynashamn?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Gdańsk do Nynashamn może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Nynashamn. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Gdańsk do Nynashamn jest idealnym sposobem podróżowania.

Transport roweru nie stanowi problemu
Podróż pociągiem, samolotem lub autobusem z rowerem często zamienia się w koszmar, ponieważ jest on tak kłopotliwy do przewożenia. Jednak na promie nie ma tego problemu: rower jest ładowany bezpośrednio do ogromnego garażu statku. Zostawiają go Państwo tam na czas przeprawy Gdańsk-Nynashamn w pełni bezpiecznie i bez obaw, że zostanie uszkodzony. W Nynashamn wsiądą Państwo na rower, aby zejść ze statku.
Możliwość zabrania nieograniczonej ilości bagażu
W przypadku innych środków transportu często jesteśmy ograniczeni do 1 sztuki bagażu, a każda kolejna sztuka jest płatna. W przypadku przeprawy z Gdańsk do Nynashamn, o ile cały bagaż mieści się w samochodzie, nie jest wymagana dopłata. Jeżeli podróżują Państwo bez samochodu, wówczas będą Państwo mieli ograniczone możliwości poruszania się podczas całej podróży do Nynashamn. Warto jednak zapytać załogę Polferries, czy statek dysponuje przechowalnią bagażu, w której można zostawić bagaże do czasu dotarcia do Nynashamn.
Odpoczywają Państwo znacznie dłużej niż w samochodzie
Długie podróże samochodem są męczące i wymagają ciągłej czujności podczas jazdy. Podróż promem Gdańsk Nynashamn jest dokładnie odwrotna. Promy obsługiwane przez Polferries są zaprojektowane z uwzględnieniem stref przeznaczonych do wypoczynku lub rozrywki: salony lub kabiny, solarium zewnętrzne, bary i restauracje... Przyjeżdżają Państwo do Nynashamn bezstresowo i całkowicie zrelaksowani.

Skąd odpływają promy do Gdańsk? Gdzie promy przypływają w Nynashamn?

Porty wyjścia w Gdańsk

Promy Polferries odpływają do Nynashamn z następujących portów w Gdańsk:

Gdansk
Mapa

Port przybycia do Nynashamn

Statki Polferries przypływają do Nynashamn z następujących portów:

Nynashamn
Mapa
Inne alternatywne rejsy z Gdańsk do Nynashamn
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Gdańsk a Nynashamn?

Jeśli chcesz podróżować między Gdańsk a Nynashamn promem, masz do wyboru kilka firm, w tym Polferries, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

Polferries Gdańsk Nynashamn
Polferries
Polferries obsługuje połączenia promowe do Szwecja oraz Polska, w tym połączenia między portami Gdańsk i Nynashamn. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Gdańsk - Nynashamn i zarezerwować bilet Polferries na trasie Gdańsk - Nynashamn. Polferries obsługuje 7 rejsów tygodniowo do Nynashamn z Gdańsk, a czas podróży wynosi 18 godzin. Więcej informacji o Polferries
18 godzin
7 rejsów tygodniowo

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Gdańsk do Nynashamn, pokonanie 508 km dzielących Gdańsk i Nynashamn zajmie Ci co najmniej 18 godzin.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Gdańsk a Nynashamn) oraz od przewoźnika promowego (Polferries). Obecnie jest 7 rejsów tygodniowo między Gdańsk a Nynashamn.

Pomiędzy Gdańsk a Nynashamn działa 1 firm promowych: Polferries.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują Polferries, Destination Gotland.

Przed rezerwacją porównaj ceny Polferries, Destination Gotland na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Gdańsk Nynashamn, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Gdańsk a Nynashamn pokonasz 508 km.

Jak wygląda przeprawa promowa z Gdańsk do Nynashamn?

Jeśli nigdy wcześniej nie płynęli Państwo promem, trudno sobie wyobrazić, jak wygląda dzień na morzu między Gdańsk a Nynashamn. Aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w doświadczenie rejsu Gdańsk Nynashamn na pokładzie Polferries lub Destination Gotland, prześledziliśmy poszczególne etapy podróży od zaokrętowania w Gdańsk do zejścia z pokładu w Nynashamn. Znajdą tu Państwo również informacje praktyczne o Gdańsk i Nynashamn.

Wejście na pokład w Gdańsk

Oto kilka kroków, które należy wykonać przed rozpoczęciem podróży promem Gdańsk Nynashamn:

  • Czas przybycia do portu Gdańsk / Do portu w Gdańsk należy przybyć z dużym wyprzedzeniem. Proszę to sprawdzić w firmie Polferries. Po tym terminie firma ma prawo odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Gdańsk - Nynashamn / Należy udać się do stanowiska Polferries na terminalu promowym w Gdańsk, aby dokonać odprawy z paszportem lub dowodem osobistym i numerem rezerwacji. Jeśli podróżują Państwo samochodem, proszę stanąć na zarezerwowanych pasach. Odprawa odbędzie się bezpośrednio z Państwa pojazdu.
  • Wejście na pokład statku do Nynashamn / W terminalu promowym w Gdańsk nadawane są komunikaty informacyjne zapraszające do wejścia na pokład. Samochodem, należy postępować zgodnie z instrukcjami personelu Polferries, aby wejść na pokład i zaparkować pojazd na pokładzie.
Życie na pokładzie promu między Gdańsk a Nynashamn

Na statkach Polferries każdy znajdzie coś dla siebie. Niektórzy będą chcieli zrelaksować się w jednej z leżanek, inni będą chcieli skorzystać ze wszystkich usług oferowanych na statku lub po prostu cieszyć się widokiem morza z pokładu statku.

Przypłynięcie promu do Nynashamn

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące zejścia na ląd w Nynashamn:

  • Zbliżamy się do portu w Nynashamn / Załoga nie zezwoli Państwu na wejście do garażu w celu odebrania samochodu, dopóki łódź nie zostanie zacumowana. Nie ma sensu się spieszyć. W międzyczasie radzimy cieszyć się przybyciem do Nynashamn z pokładu zewnętrznego.
  • Opuścić kabinę. / Należy opuścić kabinę na około pół godziny przed przybyciem do Nynashamn Harbour.
  • Opuszczenie statku i Nynashamn należy do Państwa / Wyjazd z garażu statku jest dość szybki. Piesi pasażerowie wysiadają z promu jeszcze szybciej. Pracownicy służby celnej w porcie Nynashamn mogą dokonać kontroli. W końcu Państwa pobyt w Nynashamn zaczyna się na poważnie!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu