Tallinn
Podróżuj bezpośrednio do Helsinki prom, loty
Helsinki
Zobacz ceny

Jak dostać się z Tallinn do Helsinki promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Tallinn do Helsinki? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Tallinn do Helsinki jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Tallinn do Helsinki może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Tallinn do Helsinki była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line lub Tallink. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Tallinn Helsinki, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line lub Viking Line oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Tallinn do Helsinki, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Tallinn do Helsinki

Port wypłynięcia
Tallinn
Estonia
Port przybycia
Helsinki
Finlandia
Odległość
82 km
Firmy promowe
Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink
Częstotliwość rejsów
12 przepraw dziennie
Minimalny czas przeprawy
2 godzin
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Tallinn do Helsinki?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Tallinn do Helsinki może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Helsinki. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Tallinn do Helsinki jest idealnym sposobem podróżowania.

Odpoczynek w kabinie
Chociaż nie ma obowiązku rezerwowania kabiny na przeprawie z Tallinn do Helsinki, pozbawiają się Państwo komfortu, który oferuje tylko prom. Wyposażone w koje, prywatne łazienki, a czasami nawet bulaje lub balkony, kabiny nie różnią się od prawdziwych pokoi hotelowych. Chociaż ich zastosowanie jest najbardziej oczywiste podczas rejsu z noclegiem, można je również zarezerwować w ciągu dnia.
Aby nie musieli się Państwo martwić o ilość bagażu
Jedna sztuka bagażu jest bezpłatna, za wszystkie inne trzeba zapłacić. Taką formułę często stosujemy, gdy podróżujemy innymi środkami transportu, co bardzo często prowadzi do znacznego wzrostu rachunku. W przypadku przeprawy z Tallinn do Helsinki, o ile cały bagaż mieści się w samochodzie, nie jest wymagana dopłata. Jeżeli podróżują Państwo jako piesi, warunki mogą być bardziej restrykcyjne, ponieważ będą Państwo musieli nosić swój bagaż ze sobą aż do przyjazdu do Helsinki. Warto jednak zapytać załogi St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line lub Viking Line, ponieważ często udostępniane są schowki na bagaż, w których pasażerowie mogą przechowywać swój bagaż podczas przeprawy.
Aby cieszyć się niesamowitym widokiem na morze
Za każdym razem, gdy jedziemy na wakacje na wybrzeże, szukamy najlepszego widoku na morze. Podczas rejsu Tallinn Helsinki, niezależnie od tego, czy są Państwo na pokładzie, czy jedzą posiłek w restauracji, czy też relaksują się w wygodnych salonach statku St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line lub Viking Line, będą Państwo mieli po prostu miejsce w pierwszym rzędzie na niesamowity spektakl, jaki oferuje morze. Restauracje, bary, salony, kabiny... wspaniałe widoki na morze są wszechobecne na statku.

Skąd odpływają promy do Tallinn? Gdzie promy przypływają w Helsinki?

Porty wyjścia w Tallinn

Promy St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line lub Viking Line odpływają do Helsinki z następujących portów w Tallinn:

Tallinn Terminal A
Mapa
Tallinn Terminal D
Mapa

Port przybycia do Helsinki

Statki Viking Line, Eckerö Line, Tallink lub St. Peter Line przypływają do Helsinki z następujących portów:

Helsinki Hansa Terminal
Mapa
Helsinki West Terminal
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Tallinn a Helsinki?

Jeśli chcesz podróżować między Tallinn a Helsinki promem, masz do wyboru kilka firm, w tym St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line lub Viking Line, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

St. Peter Line Tallinn Helsinki
St. Peter Line
Peter Line to firma promowa z siedzibą w Rosji, oferująca połączenia promowe pomiędzy Rosją a Finlandią. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Tallinn - Helsinki i zarezerwować bilet St. Peter Line na trasie Tallinn - Helsinki. Więcej informacji o St. Peter Line
Tallink Tallinn Helsinki
Tallink
Tallink, założony w 1991 roku, to estońskie przedsiębiorstwo promowe obsługujące kraje bałtyckie, Finlandię i Szwecję. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Tallinn - Helsinki i zarezerwować bilet Tallink na trasie Tallinn - Helsinki. Tallink obsługuje 6 przepraw dziennie do Helsinki z Tallinn, a czas podróży wynosi 2 godzin. Więcej informacji o Tallink
2 godzin
6 przepraw dziennie
Eckerö Line Tallinn Helsinki
Eckerö Line
Eckerö Line obsługuje połączenia promowe do Estonia oraz Finlandia, w tym połączenia między portami Tallinn i Helsinki. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Tallinn - Helsinki i zarezerwować bilet Eckerö Line na trasie Tallinn - Helsinki. Eckerö Line obsługuje 3 przepraw dziennie do Helsinki z Tallinn, a czas podróży wynosi 2 godzin 20 min. Więcej informacji o Eckerö Line
2 godzin 20 min
3 przepraw dziennie
Viking Line Tallinn Helsinki
Viking Line
Viking Line, założony w 1959 roku, jest fińskim przedsiębiorstwem promowym obsługującym połączenia między Finlandią, Szwecją i Estonią. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Tallinn - Helsinki i zarezerwować bilet Viking Line na trasie Tallinn - Helsinki. Viking Line obsługuje 3 przepraw dziennie do Helsinki z Tallinn, a czas podróży wynosi 2 godzin 20 min. Więcej informacji o Viking Line
2 godzin 20 min
3 przepraw dziennie

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Tallinn do Helsinki, pokonanie 82 km dzielących Tallinn i Helsinki zajmie Ci co najmniej 2 godzin.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Tallinn a Helsinki) oraz od przewoźnika promowego (St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line oraz Viking Line). Obecnie jest 12 przepraw dziennie między Tallinn a Helsinki.

Pomiędzy Tallinn a Helsinki działa 4 firm promowych: St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line oraz Viking Line.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink.

Przed rezerwacją porównaj ceny Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Tallinn Helsinki, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Tallinn a Helsinki pokonasz 82 km.

Państwa doświadczenia z przeprawy promowej z Tallinn do Helsinki

Jeżeli jest to Państwa pierwszy raz na promie, nie jest łatwo wyobrazić sobie, jak wygląda przeprawa morska z Tallinn do Helsinki. Dlatego opiszemy to wyjątkowe doświadczenie podróżnicze, od momentu wejścia na pokład w Tallinn do zejścia z pokładu w Helsinki, aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w morski świat Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line oraz Tallink. Znajdą tu Państwo również kilka informacji turystycznych i praktycznych o Tallinn i Helsinki.

Gotowość do wejścia na pokład w Tallinn

Zanim wyruszą Państwo w podróż promem Tallinn Helsinki, oto kilka kroków, które należy wykonać przed wejściem na pokład:

  • Prezentacja w porcie Tallinn / Do portu w Tallinn należy przybyć z dużym wyprzedzeniem. Proszę to sprawdzić w firmie Viking Line, Eckerö Line, Tallink lub St. Peter Line. Po tym terminie firma ma prawo odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Tallinn - Helsinki / W Tallinn należy okazać dokumenty tożsamości (paszport lub CNI) oraz numer rezerwacji w kasach Viking Line, Eckerö Line, Tallink lub St. Peter Line na terminalu promowym w Tallinn. Samochodem, proces jest taki sam, ale bezpośrednio z pasów dla wsiadających. Pozostają Państwo w swoim pojeździe.
  • Wejście na pokład promu do Helsinki / W terminalu promowym w Tallinn nadawane są komunikaty informacyjne zapraszające do wejścia na pokład. Jeśli podróżują Państwo samochodem, personel Viking Line, Eckerö Line, Tallink lub St. Peter Line udzieli Państwu instrukcji, jak wejść na pokład i zaparkować pojazd na statku.
Przeprawa z Tallinn do Helsinki: na pokładzie statku...

Podczas przeprawy każdy może korzystać z usług na statku St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line lub Viking Line według własnego uznania. Niektórzy będą chcieli zrelaksować się w jednej z leżanek, inni będą chcieli skorzystać ze wszystkich usług oferowanych na statku lub po prostu cieszyć się widokiem morza z pokładu statku.

Przypłynięcie promu do Helsinki

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące zejścia na ląd w Helsinki:

  • Prom wpływa do portu w Helsinki / Dostęp do garażu będzie możliwy dopiero po zacumowaniu statku. Nie ma potrzeby się spieszyć. Zamiast tego należy cieszyć się przybyciem do portu w Helsinki z pokładu łodzi.
  • Jeśli są Państwo w kabinie. / Jeżeli podróżowali Państwo z Tallinn do Helsinki w wygodnej kabinie, należy ją opuścić na około pół godziny przed przybyciem do Helsinki.
  • Opuszczenie statku i zwiedzanie Helsinki / Wyjazd z garażu statku jest dość szybki. Piesi pasażerowie wysiadają z promu jeszcze szybciej. Pracownicy służby celnej w porcie Helsinki mogą dokonać kontroli. Wreszcie należy opuścić port i Helsinki czeka na Państwa!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu