Zalecana trasa
Gdynia
Podróżuj bezpośrednio do Karlskrona prom
Karlskrona
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Gdynia
Podróż wspólne przejazdy, autobus do Gdańsk
Gdańsk
Podróż loty do Vaxjo
Vaxjo
Podróż autobus do Karlskrona
Karlskrona
Zobacz ceny

Jak dostać się z Gdynia do Karlskrona promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Gdynia do Karlskrona? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Gdynia do Karlskrona jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Gdynia do Karlskrona może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Gdynia do Karlskrona była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak Stena Line. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Gdynia Karlskrona, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków Stena Line oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Gdynia do Karlskrona, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Gdynia do Karlskrona

Port wypłynięcia
Gdynia
Polska
Port przybycia
Karlskrona
Szwecja
Odległość
263 km
Firmy promowe
Stena Line
Częstotliwość rejsów
3 przepraw dziennie
Minimalny czas przeprawy
9 godzin 30 min
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Gdynia do Karlskrona?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Gdynia do Karlskrona może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Karlskrona. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Gdynia do Karlskrona jest idealnym sposobem podróżowania.

Transport roweru nie stanowi problemu
W pociągu, autobusie lub samolocie podróżowanie z tym kłopotliwym towarzyszem: rowerem jest często bardzo skomplikowane, a czasami wręcz niemożliwe. Jednak na promie nie ma tego problemu: rower jest ładowany bezpośrednio do ogromnego garażu statku. Zostawiają go Państwo tam na czas przeprawy Gdynia-Karlskrona w pełni bezpiecznie i bez obaw, że zostanie uszkodzony. Znajdą go Państwo przy wysiadaniu po przyjeździe do Karlskrona.
Aby nie musieli się Państwo martwić o ilość bagażu
W przypadku innych środków transportu często jesteśmy ograniczeni do 1 sztuki bagażu, a każda kolejna sztuka jest płatna. Na prom Gdynia Karlskrona mogą Państwo zabrać dowolną ilość bagażu, pod warunkiem, że mieści się on w Państwa pojeździe. Jeżeli podróżują Państwo bez samochodu, wówczas będą Państwo mieli ograniczone możliwości poruszania się podczas całej podróży do Karlskrona. Warto jednak zapytać załogi Stena Line, ponieważ często udostępniane są schowki na bagaż, w których pasażerowie mogą przechowywać swój bagaż podczas przeprawy.
Ponieważ jest to idealny sposób na podróżowanie z rodziną!
Nie ma lepszego sposobu na podróżowanie między Gdynia a Karlskrona z rodziną niż prom. Wszystko jest prostsze. Jak tylko opuszczą Państwo Gdynia, proszę sobie wyobrazić, że Państwa dzieci zwiedzają statek, spędzają długie chwile na zabawie w kącikach zabaw dla dzieci lub na grach wideo i salonach gier (dla nastolatków), oglądają najnowsze filmy w kinie, jedzą rodzinny posiłek w restauracji, podziwiają pokaz magii lub inne niezliczone atrakcje. Państwa dzieci na długo zapamiętają podróż promem z Gdynia do Karlskrona.

Skąd odpływają promy do Gdynia? Gdzie promy przypływają w Karlskrona?

Porty wyjścia w Gdynia

Promy Stena Line odpływają do Karlskrona z następujących portów w Gdynia:

Gdynia
Mapa

Port przybycia do Karlskrona

Statki Stena Line przypływają do Karlskrona z następujących portów:

Karlskrona
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Gdynia a Karlskrona?

Jeśli chcesz podróżować między Gdynia a Karlskrona promem, masz do wyboru kilka firm, w tym Stena Line, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

Stena Line Gdynia Karlskrona
Stena Line
Stena Line to szwedzki armator promowy oferujący przewozy pasażerskie i samochodowe pomiędzy portami w Europie Zachodniej, w tym pomiędzy portami Harwich w Wielkiej Brytanii i Hook of Holland w Holandii, pomiędzy Hull i Rotterdamem oraz pomiędzy Liverpoolem i Belfastem w Irlandii Północnej. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Gdynia - Karlskrona i zarezerwować bilet Stena Line na trasie Gdynia - Karlskrona. Stena Line obsługuje 3 przepraw dziennie do Karlskrona z Gdynia, a czas podróży wynosi 9 godzin 30 min. Więcej informacji o Stena Line
9 godzin 30 min
3 przepraw dziennie

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Gdynia do Karlskrona, pokonanie 263 km dzielących Gdynia i Karlskrona zajmie Ci co najmniej 9 godzin 30 min.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Gdynia a Karlskrona) oraz od przewoźnika promowego (Stena Line). Obecnie jest 3 przepraw dziennie między Gdynia a Karlskrona.

Pomiędzy Gdynia a Karlskrona działa 1 firm promowych: Stena Line.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują Stena Line.

Przed rezerwacją porównaj ceny Stena Line na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Gdynia Karlskrona, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Gdynia a Karlskrona pokonasz 263 km.

Państwa doświadczenia z przeprawy promowej z Gdynia do Karlskrona

Nie zawsze łatwo jest uzyskać jasny obraz tego, jak będzie wyglądała przeprawa z Gdynia do Karlskrona, zwłaszcza jeśli nie znają Państwo tego środka transportu. Aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w doświadczenie rejsu Gdynia Karlskrona na pokładzie Stena Line, prześledziliśmy poszczególne etapy podróży od zaokrętowania w Gdynia do zejścia z pokładu w Karlskrona. Znajdą tu Państwo również kilka informacji turystycznych i praktycznych o Gdynia i Karlskrona.

Wejście na pokład w Gdynia

Zanim wyruszą Państwo w podróż promem Gdynia Karlskrona, oto kilka kroków, które należy wykonać przed wejściem na pokład:

  • Czas przybycia do portu Gdynia / Należy przybyć na terminal promowy w Gdynia w terminie wyznaczonym przez Stena Line. Po tym terminie firma ma prawo odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Gdynia - Karlskrona / W Gdynia należy okazać dokumenty tożsamości (paszport lub CNI) oraz numer rezerwacji w kasach Stena Line na terminalu promowym w Gdynia. Jeśli mają Państwo samochód, mogą Państwo odprawić się z kolejki pojazdów.
  • Wejście na pokład statku do Karlskrona / Z terminalu promowego w Gdynia zostaną Państwo zaproszeni na pokład promu przez nadawane komunikaty głosowe. Samochodem, należy postępować zgodnie z instrukcjami personelu Stena Line, aby wejść na pokład i zaparkować pojazd na pokładzie.
Na pokładzie promu z Gdynia do Karlskrona

Na statkach Stena Line każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas gdy jedni będą skłonni zrelaksować się w przytulnym salonie, inni chętnie zrobią zakupy w butikach lub zjedzą w restauracji samoobsługowej.

Przypłynięcie promu do Karlskrona

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące zejścia na ląd w Karlskrona:

  • Prom wpływa do portu w Karlskrona / Załoga nie zezwoli Państwu na wejście do garażu w celu odebrania samochodu, dopóki łódź nie zostanie zacumowana. Nie ma sensu się spieszyć. Zamiast tego należy cieszyć się przybyciem do portu w Karlskrona z pokładu łodzi.
  • Opuścić kabinę. / Jeżeli podróżowali Państwo z Gdynia do Karlskrona w wygodnej kabinie, należy ją opuścić na około pół godziny przed przybyciem do Karlskrona.
  • Opuszczenie statku i Karlskrona należy do Państwa / Po otwarciu drzwi garażowych można stosunkowo szybko wyprowadzić samochód z ogromnego garażu promu. Piesi pasażerowie wysiadają z promu jeszcze szybciej. Pracownicy służby celnej w porcie Karlskrona mogą dokonać kontroli. Wreszcie należy opuścić port i Karlskrona czeka na Państwa!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu