Promy do Nynashamn

Czy musisz płynąć do Nynashamn promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Nynashamn? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Nynashamn ze wszystkich 4 portów, w tym Gdańsk, Visby oraz Ventspils. Istnieje 3 tras promowych obsługiwanych przez Polferries, Destination Gotland oraz Stena Line.

Linie Stena Line, Destination Gotland oraz Polferries do Nynashamn mają częstotliwość około 8 przepraw dziennie.

Najdłuższa przeprawa trwa około 18 godzin na trasie Gdańsk - Nynashamn (508 km od hotelu), a najszybsza na trasie Visby - Nynashamn (142 km od hotelu) - 3 godzin 20 min.

Statystyki portu Nynashamn

Kraje
Polska
Szwecja
Łotwa
Liczba przepraw
8 przepraw dziennie
Liczba portów
4
Liczba połączeń promowych
3
Liczba przewoźników promowych
3
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Zalecane trasy promowe do Nynashamn

Oto najszybsze i najdłuższe popularne trasy promowe do Nynashamn oraz te z największą częstotliwością przepraw.

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Nynashamn

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Nynashamn. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Nynashamn i podróżować w najlepszych warunkach:

Podróżowanie do Nynashamn nocą
Zajęcie kabiny na promach Stena Line, Destination Gotland oraz Polferries to dobry pomysł, by dotrzeć do Nynashamn wypoczętym i nie płacić za nocleg w miejscu docelowym.
Nie zapomnij zabrać na pokład wszystkich niezbędnych rzeczy osobistych.
Podczas przeprawy dostęp do garażu jest zabroniony. Jeśli wchodzisz na pokład w Ventspils, Visby lub Gdańsk, przygotuj wszystkie rzeczy, które mogą być potrzebne (leki, zabawki...).
Przybądź do portu w Nynashamn co najmniej 1 godzinę przed wypłynięciem.
Po upływie określonego czasu dostęp do statku nie jest już gwarantowany. Upewnij się, że przybędziesz do portu w Gdańsk, Visby lub Ventspils w terminie wyznaczonym przez Polferries, Destination Gotland oraz Stena Line.

Wszystkie przeprawy promowe do portu Nynashamn

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Nynashamn niż przeprawa promowa? Promy Polferries, Destination Gotland oraz Stena Line do Nynashamn stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Nynashamn i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Gdańsk, Visby lub Ventspils do Nynashamn, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Nynashamn dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Nynashamn?

Nynashamn
Nynashamn znajduje się 0.4 km od centrum Nynashamn.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Nynashamn

Aby popłynąć do Nynashamn promem, możesz wypłynąć ze 4 portów w 3 krajach: Gdańsk, Visby oraz Ventspils.

Połączenia promowe do Nynashamn są obsługiwane przez 3 firm promowych: Polferries, Destination Gotland oraz Stena Line.

Rozkłady rejsów do Nynashamn mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (Polferries, Destination Gotland lub Stena Line). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Visby - Nynashamn trwa 3 godzin 20 min, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Gdańsk - Nynashamn trwa prawie 18 godzin.

Cena promu do Nynashamn jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od Polferries, Destination Gotland oraz Stena Line do Nynashamn.

None
None
None
None