Promy do Oslo

Czy musisz płynąć do Oslo promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Oslo? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Oslo ze wszystkich 4 portów, w tym Kiel, Kopenhaga oraz Frederikshavn. Istnieje 3 tras promowych obsługiwanych przez Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line.

Linie Stena Line, DFDS Seaways oraz Color Line do Oslo mają częstotliwość około 4 przepraw dziennie.

Najdłuższa przeprawa trwa około 20 godzin na trasie Kiel - Oslo (623 km od hotelu), a najszybsza na trasie Frederikshavn - Oslo (275 km od hotelu) - 9 godzin 20 min.

Statystyki portu Oslo

Kraje
Niemcy
Norwegia
Dania
Liczba przepraw
4 przepraw dziennie
Liczba portów
4
Liczba połączeń promowych
3
Liczba przewoźników promowych
3
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Zalecane trasy promowe do Oslo

Oto najszybsze i najdłuższe popularne trasy promowe do Oslo oraz te z największą częstotliwością przepraw.

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Oslo

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Oslo. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Oslo i podróżować w najlepszych warunkach:

Nocna podróż do Oslo
Przyjazd do Oslo wczesnym rankiem nie jest złym pomysłem. Zaoszczędzisz sobie nocy w hotelu i odpoczniesz podczas podróży do celu.
Nie przegap wspaniałych ofert od Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line
Często zdarza się, że armator (Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line) przygotowuje oferty promocyjne w zależności od rodzaju podróży (w obie strony), liczby pasażerów, okresu rezerwacji itp.
Porównaj ceny promów
Poszukaj promu do Oslo na Vivanoda i uzyskaj dostęp do wszystkich dostępnych taryf od Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line. Prosto i skutecznie.

Wszystkie przeprawy promowe do portu Oslo

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Oslo niż przeprawa promowa? Promy Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line do Oslo stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Oslo i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Kiel, Kopenhaga lub Frederikshavn do Oslo, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Oslo dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Oslo?

Color Line Terminalen Oslo
Color Line Terminalen Oslo znajduje się 1.7 km od centrum Oslo.
Mapa
Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo
Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo znajduje się 1.3 km od centrum Oslo.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Oslo

Aby popłynąć do Oslo promem, możesz wypłynąć ze 4 portów w 2 krajach: Kiel, Kopenhaga oraz Frederikshavn.

Połączenia promowe do Oslo są obsługiwane przez 3 firm promowych: Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line.

Rozkłady rejsów do Oslo mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (Color Line, DFDS Seaways lub Stena Line). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Frederikshavn - Oslo trwa 9 godzin 20 min, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Kiel - Oslo trwa prawie 20 godzin.

Cena promu do Oslo jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od Color Line, DFDS Seaways oraz Stena Line do Oslo.

None
None
None
None