Promy do Helsinki

Czy musisz płynąć do Helsinki promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Helsinki? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Helsinki ze wszystkich 7 portów, w tym Tallinn, Sztokholm, Lubeck, Rostock, Mariehamn oraz Gdynia. Istnieje 6 tras promowych obsługiwanych przez Eckerö Line, Tallink, Viking Line, St. Peter Line, Silja Line oraz Finnlines.

Linie Finnlines, Silja Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink oraz Eckerö Line do Helsinki mają częstotliwość około 18 przepraw dziennie.

Najdłuższa przeprawa trwa około 29 godzin na trasie Lubeck - Helsinki (1107 km od hotelu), a najszybsza na trasie Tallinn - Helsinki (82 km od hotelu) - 2 godzin.

Statystyki portu Helsinki

Kraje
Estonia
Finlandia
Szwecja
Niemcy
Polska
Liczba przepraw
18 przepraw dziennie
Liczba portów
7
Liczba połączeń promowych
6
Liczba przewoźników promowych
6
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Zalecane trasy promowe do Helsinki

Oto najszybsze i najdłuższe popularne trasy promowe do Helsinki oraz te z największą częstotliwością przepraw.

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Helsinki

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Helsinki. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Helsinki i podróżować w najlepszych warunkach:

Porównaj ceny biletów do Helsinki
Znajdź najniższe ceny za przeprawy promowe do Helsinki przy pomocy porównywarki Vivanoda, która szybko wyświetli wszystkie najtańsze oferty Finnlines, Silja Line, St. Peter Line oraz Viking Line.
Przybądź do portu w Helsinki co najmniej 1 godzinę przed wypłynięciem.
W Tallinn, Sztokholm, Lubeck, Rostock, Mariehamn lub Gdynia zamelduj się w porcie co najmniej godzinę przed wypłynięciem. Sprawdź rozkład jazdy w Finnlines, Silja Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink oraz Eckerö Line.
Walcz z chorobą morską, aby cieszyć się przeprawą
Zła pogoda lub Twoja wrażliwość na ruchy łodzi mogą sprawić, że przeprawa stanie się bardzo złym czasem. Zaczerpnąć świeżego powietrza na pokładzie, popatrzeć na horyzont, położyć się w kabinie...

Wszystkie przeprawy promowe do portu Helsinki

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Helsinki niż przeprawa promowa? Promy Eckerö Line, Tallink, Viking Line, St. Peter Line, Silja Line oraz Finnlines do Helsinki stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Helsinki i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Tallinn, Sztokholm, Lubeck, Rostock, Mariehamn lub Gdynia do Helsinki, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Helsinki dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Helsinki?

Helsinki Hansa Terminal
Helsinki Hansa Terminal znajduje się 15.2 km od centrum Helsinki.
Mapa
Helsinki West Terminal
Helsinki West Terminal znajduje się 2.0 km od centrum Helsinki.
Mapa
Helsinki Olympia Terminal
Helsinki Olympia Terminal znajduje się 1.6 km od centrum Helsinki.
Mapa
Helsinki Katajanokan Terminal
Helsinki Katajanokan Terminal znajduje się 1.8 km od centrum Helsinki.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Helsinki

Aby popłynąć do Helsinki promem, możesz wypłynąć ze 7 portów w 5 krajach: Tallinn, Sztokholm, Lubeck, Rostock, Mariehamn oraz Gdynia.

Połączenia promowe do Helsinki są obsługiwane przez 6 firm promowych: Eckerö Line, Tallink, Viking Line, St. Peter Line, Silja Line oraz Finnlines.

Rozkłady rejsów do Helsinki mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (Eckerö Line, Tallink, Viking Line, St. Peter Line, Silja Line lub Finnlines). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Tallinn - Helsinki trwa 2 godzin, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Lubeck - Helsinki trwa prawie 29 godzin.

Cena promu do Helsinki jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od Eckerö Line, Tallink, Viking Line, St. Peter Line, Silja Line oraz Finnlines do Helsinki.

None
None
None
None