Zalecana trasa
Świnoujście
Podróżuj bezpośrednio do Trelleborg prom
Trelleborg
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Świnoujście
Podróż prom do Ystad
Ystad
Podróż prom do Ronne
Ronne
Podróż prom do Sassnitz
Sassnitz
Podróż prom do Trelleborg
Trelleborg
Zobacz ceny
Świnoujście
Podróż prom do Ystad
Ystad
Podróż pociąg do Malmo
Malmo
Podróż prom, autobus do Lubeck
Lubeck
Podróż prom do Trelleborg
Trelleborg
Zobacz ceny

Jak dostać się z Świnoujście do Trelleborg promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Świnoujście do Trelleborg? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Świnoujście do Trelleborg jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Świnoujście do Trelleborg może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Świnoujście do Trelleborg była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak TT-Line, Scandlines, Stena Line, Polferries, Unity Line lub Finnlines. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Świnoujście Trelleborg, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków TT-Line lub Unity Line oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Świnoujście do Trelleborg, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Świnoujście do Trelleborg

Port wypłynięcia
Świnoujście
Polska
Port przybycia
Trelleborg
Szwecja
Odległość
177 km
Firmy promowe
TT-Line, Scandlines, Stena Line, Polferries, Unity Line, Finnlines, BornholmerFærgen
Częstotliwość rejsów
9 rejsów tygodniowo
Minimalny czas przeprawy
5 godzin 55 min
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Świnoujście do Trelleborg?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Świnoujście do Trelleborg może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Trelleborg. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Świnoujście do Trelleborg jest idealnym sposobem podróżowania.

Aby cieszyć się niesamowitym widokiem na morze
Gdy jesteśmy na wybrzeżu, często szukamy miejsc, które oferują najlepszy widok na morze. Podczas rejsu Świnoujście Trelleborg, niezależnie od tego, czy są Państwo na pokładzie, czy jedzą posiłek w restauracji, czy też relaksują się w wygodnych salonach statku TT-Line lub Unity Line, będą Państwo mieli po prostu miejsce w pierwszym rzędzie na niesamowity spektakl, jaki oferuje morze. Restauracje, bary, salony, kabiny... wspaniałe widoki na morze są wszechobecne na statku.
Cieszyć się świeżym morskim powietrzem
Korzyści zdrowotne płynące z morskiego powietrza są liczne. W Świnoujście, zaraz po wyjściu z portu, należy przejść się po pokładzie statku TT-Line lub Unity Line i rozkoszować się morską bryzą i orzeźwiającym, wzbogaconym w tlen powietrzem morskim: to prawdziwa kuracja thalasso i bardzo skuteczny sposób na przewietrzenie płuc! Szybko ogarnie Państwa dobre samopoczucie. Dzięki temu będą Państwo mogli rozpocząć urlop w Trelleborg pełni energii.
Nie trzeba się martwić o podróż z rowerem
W pociągu, autobusie lub samolocie podróżowanie z tym kłopotliwym towarzyszem: rowerem jest często bardzo skomplikowane, a czasami wręcz niemożliwe. Na promie tak nie jest. Jak każdy pojazd, Państwa dwukołowiec zostanie zaparkowany w garażu statku. Zostawiają go Państwo tam na czas przeprawy Świnoujście-Trelleborg w pełni bezpiecznie i bez obaw, że zostanie uszkodzony. W Trelleborg wsiądą Państwo na rower, aby zejść ze statku.

Skąd odpływają promy do Świnoujście? Gdzie promy przypływają w Trelleborg?

Porty wyjścia w Świnoujście

Promy TT-Line lub Unity Line odpływają do Trelleborg z następujących portów w Świnoujście:

Swinoujscie
Mapa

Port przybycia do Trelleborg

Statki Unity Line lub TT-Line przypływają do Trelleborg z następujących portów:

Trelleborg
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Świnoujście a Trelleborg?

Jeśli chcesz podróżować między Świnoujście a Trelleborg promem, masz do wyboru kilka firm, w tym TT-Line lub Unity Line, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

TT-Line Świnoujście Trelleborg
TT-Line
TT-Line obsługuje połączenia promowe do Szwecja oraz Polska, w tym połączenia między portami Świnoujście i Trelleborg. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Świnoujście - Trelleborg i zarezerwować bilet TT-Line na trasie Świnoujście - Trelleborg. TT-Line obsługuje 9 rejsów tygodniowo do Trelleborg z Świnoujście, a czas podróży wynosi 5 godzin 55 min. Więcej informacji o TT-Line
5 godzin 55 min
9 rejsów tygodniowo
Unity Line Świnoujście Trelleborg
Unity Line
Unity Line obsługuje połączenia promowe do Szwecja oraz Polska, w tym połączenia między portami Świnoujście i Trelleborg. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Świnoujście - Trelleborg i zarezerwować bilet Unity Line na trasie Świnoujście - Trelleborg. Więcej informacji o Unity Line

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Świnoujście do Trelleborg, pokonanie 177 km dzielących Świnoujście i Trelleborg zajmie Ci co najmniej 5 godzin 55 min.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Świnoujście a Trelleborg) oraz od przewoźnika promowego (TT-Line oraz Unity Line). Obecnie jest 9 rejsów tygodniowo między Świnoujście a Trelleborg.

Pomiędzy Świnoujście a Trelleborg działa 2 firm promowych: TT-Line oraz Unity Line.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują TT-Line, Scandlines, Stena Line, Polferries, Unity Line, Finnlines, BornholmerFærgen.

Przed rezerwacją porównaj ceny TT-Line, Scandlines, Stena Line, Polferries, Unity Line, Finnlines, BornholmerFærgen na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Świnoujście Trelleborg, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Świnoujście a Trelleborg pokonasz 177 km.

Jak wygląda przeprawa promowa z Świnoujście do Trelleborg?

Jeżeli jest to Państwa pierwszy raz na promie, nie jest łatwo wyobrazić sobie, jak wygląda przeprawa morska z Świnoujście do Trelleborg. Aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w doświadczenie rejsu Świnoujście Trelleborg na pokładzie TT-Line, Scandlines, Stena Line, Polferries, Unity Line lub Finnlines, prześledziliśmy poszczególne etapy podróży od zaokrętowania w Świnoujście do zejścia z pokładu w Trelleborg. Znajdą tu Państwo również informacje praktyczne o Świnoujście i Trelleborg.

Wyjazd z Świnoujście promem

Oto kilka kroków, które należy wykonać przed rozpoczęciem podróży promem Świnoujście Trelleborg:

  • Czas prezentacji w porcie Świnoujście / Należy przybyć na terminal promowy w Świnoujście w terminie wyznaczonym przez TT-Line lub Unity Line. Po upływie tego czasu Państwa rezerwacja nie jest już gwarantowana.
  • Odprawa na rejs Świnoujście - Trelleborg / Na terminalu promowym w Świnoujście należy szukać stanowisk TT-Line lub Unity Line i okazać paszport oraz numer rezerwacji. Samochodem, proces jest taki sam, ale bezpośrednio z pasów dla wsiadających. Pozostają Państwo w swoim pojeździe.
  • Wejście na pokład statku do Trelleborg / Proszę uważać na komunikaty głosowe w terminalu promowym Świnoujście, zapraszające do wejścia na pokład. W Państwa pojeździe, pracownicy TT-Line lub Unity Line będą kolejno wchodzić na pokład. Proszę cierpliwie czekać na swoją kolej.
Na pokładzie promu z Świnoujście do Trelleborg

Podczas przeprawy każdy może korzystać z usług na statku TT-Line lub Unity Line według własnego uznania. Podczas gdy jedni będą skłonni zrelaksować się w przytulnym salonie, inni chętnie zrobią zakupy w butikach lub zjedzą w restauracji samoobsługowej.

Prom zbliża się do Trelleborg, niebawem zejście na ląd!

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące zejścia na ląd w Trelleborg:

  • Port w Trelleborg jest w zasięgu wzroku / Nie będą Państwo mogli wejść do garażu, dopóki nie zostaną Państwo zaproszeni przez załogę. Nie ma sensu się spieszyć. W międzyczasie radzimy cieszyć się przybyciem do Trelleborg z pokładu zewnętrznego.
  • Opuścić kabinę. / Jeżeli podróżowali Państwo z Świnoujście do Trelleborg w wygodnej kabinie, należy ją opuścić na około pół godziny przed przybyciem do Trelleborg.
  • Opuszczenie statku i zwiedzanie Trelleborg / Po otwarciu drzwi garażowych można stosunkowo szybko wyprowadzić samochód z ogromnego garażu promu. Jeszcze szybciej jest jako pieszy. W Trelleborg nie można wykluczyć kontroli celnej. Nareszcie rozpoczął się Państwa urlop w Trelleborg!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu