Neapol
Podróżuj bezpośrednio do Ischia prom
Ischia
Zobacz ceny

Jak dostać się z Neapol do Ischia promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Neapol do Ischia? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Neapol do Ischia jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Neapol do Ischia może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Neapol do Ischia była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak Medmar lub Alilauro. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Neapol Ischia, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków Medmar lub Alilauro oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Neapol do Ischia, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Neapol do Ischia

Port wypłynięcia
Neapol
Włochy
Kampania
Port przybycia
Ischia
Włochy
Kampania
Odległość
28 km
Firmy promowe
Medmar, Alilauro
Częstotliwość rejsów
17 przepraw dziennie
Minimalny czas przeprawy
1 godzin
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Neapol do Ischia?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Neapol do Ischia może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Ischia. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Neapol do Ischia jest idealnym sposobem podróżowania.

Ponieważ jest to idealny sposób na podróżowanie z rodziną!
Nie ma lepszego sposobu na podróżowanie między Neapol a Ischia z rodziną niż prom. Wszystko jest prostsze. Jak tylko opuszczą Państwo Neapol, proszę sobie wyobrazić, że Państwa dzieci zwiedzają statek, spędzają długie chwile na zabawie w kącikach zabaw dla dzieci lub na grach wideo i salonach gier (dla nastolatków), oglądają najnowsze filmy w kinie, jedzą rodzinny posiłek w restauracji, podziwiają pokaz magii lub inne niezliczone atrakcje. Na pokładzie promu do Ischia czas płynie szybciej niż się Państwu wydaje, a to morskie doświadczenie między Neapol a Ischia pozostanie na długo niezapomniane dla Państwa dzieci.
Dla komfortu kabiny
Chociaż nie ma obowiązku rezerwowania kabiny na przeprawie z Neapol do Ischia, pozbawiają się Państwo komfortu, który oferuje tylko prom. Podobnie jak prawdziwe pokoje hotelowe, oferują podróżnym łóżka, łazienki, a w niektórych apartamentach także bulaje i balkony. Chociaż ich zastosowanie jest najbardziej oczywiste podczas rejsu z noclegiem, można je również zarezerwować w ciągu dnia.
Nie nudzić się na pokładzie... w przeciwieństwie do samolotu
Jeśli porównać prędkość, samolot jest z pewnością najszybszym sposobem dotarcia z Neapol do Ischia. Ale tkwią Państwo w swoim fotelu, przypięci pasami i nie ma prawie żadnych możliwości podróżowania. Podczas rejsu Neapol Ischia promem Alilauro lub Medmar są niezliczone możliwości korzystania z restauracji i barów lub spacerowania i opalania się na pokładzie promu... Lot nigdy nie zapewni Państwu tak wielu usług podczas podróży.

Skąd odpływają promy do Neapol? Gdzie promy przypływają w Ischia?

Porty wyjścia w Neapol

Promy Medmar lub Alilauro odpływają do Ischia z następujących portów w Neapol:

Napoli Molo Immacolatella Vecchia
Mapa

Port przybycia do Ischia

Statki Alilauro lub Medmar przypływają do Ischia z następujących portów:

Ischia
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Neapol a Ischia?

Jeśli chcesz podróżować między Neapol a Ischia promem, masz do wyboru kilka firm, w tym Medmar lub Alilauro, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

Medmar Neapol Ischia
Medmar
Medmar jest firmą promową z siedzibą we Włoszech, oferującą przeprawy do miejsc we Włoszech i Grecji. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Neapol - Ischia i zarezerwować bilet Medmar na trasie Neapol - Ischia. Medmar obsługuje 5 przepraw dziennie do Ischia z Neapol, a czas podróży wynosi 1 godzin 30 min. Więcej informacji o Medmar
1 godzin 30 min
5 przepraw dziennie
Alilauro Neapol Ischia
Alilauro
Alilauro jest firmą promową z siedzibą we Włoszech, oferującą usługi promowe pomiędzy włoskimi wyspami na Morzu Tyrreńskim, w tym Ischią i Capri. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Neapol - Ischia i zarezerwować bilet Alilauro na trasie Neapol - Ischia. Alilauro obsługuje 12 przepraw dziennie do Ischia z Neapol, a czas podróży wynosi 1 godzin. Więcej informacji o Alilauro
1 godzin
12 przepraw dziennie

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Neapol do Ischia, pokonanie 28 km dzielących Neapol i Ischia zajmie Ci co najmniej 1 godzin.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Neapol a Ischia) oraz od przewoźnika promowego (Medmar oraz Alilauro). Obecnie jest 17 przepraw dziennie między Neapol a Ischia.

Pomiędzy Neapol a Ischia działa 2 firm promowych: Medmar oraz Alilauro.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują Medmar, Alilauro.

Przed rezerwacją porównaj ceny Medmar, Alilauro na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Neapol Ischia, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Neapol a Ischia pokonasz 28 km.

Doświadczenie przeprawy promowej z Neapol do Ischia

Jeżeli jest to Państwa pierwszy raz na promie, nie jest łatwo wyobrazić sobie, jak wygląda przeprawa morska z Neapol do Ischia. Aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w doświadczenie rejsu Neapol Ischia na pokładzie Medmar lub Alilauro, prześledziliśmy poszczególne etapy podróży od zaokrętowania w Neapol do zejścia z pokładu w Ischia. Znajdą tu Państwo również kilka informacji turystycznych i praktycznych o Neapol i Ischia.

Gotowość do wejścia na pokład w Neapol

Zanim wyruszą Państwo w podróż promem Neapol Ischia, oto kilka kroków, które należy podjąć przed wejściem na pokład:

  • Czas przybycia do portu Neapol / Do portu w Neapol należy przybyć z dużym wyprzedzeniem. Proszę to sprawdzić w firmie Alilauro lub Medmar. Po tym terminie firma ma prawo odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Neapol - Ischia / Na terminalu promowym w Neapol należy szukać stanowisk Medmar lub Alilauro i okazać paszport oraz numer rezerwacji. Samochodem, proces jest taki sam, ale bezpośrednio z pasów dla wsiadających. Pozostają Państwo w swoim pojeździe.
  • Wejście na pokład statku do Ischia / W terminalu promowym w Neapol nadawane są komunikaty informacyjne zapraszające do wejścia na pokład. Jeśli podróżują Państwo samochodem, personel Alilauro lub Medmar udzieli Państwu instrukcji, jak wejść na pokład i zaparkować pojazd na statku.
Na pokładzie statku między Neapol a Ischia

Na pokładzie statku Alilauro lub Medmar mogą Państwo wybrać zajęcia zgodnie z własnymi preferencjami! Niektórzy będą chcieli zrelaksować się w jednej z leżanek, inni będą chcieli skorzystać ze wszystkich usług oferowanych na statku lub po prostu cieszyć się widokiem morza z pokładu statku.

Przypłynięcie promu do Ischia

Na koniec znajdą Państwo informacje dotyczące przybycia promu do Ischia:

  • Port w Ischia jest w zasięgu wzroku / Dostęp do garażu będzie możliwy dopiero po zacumowaniu statku. Nie ma sensu się spieszyć. Najlepiej poczekać na pokładzie zewnętrznym, aby obserwować manewry promu w porcie Ischia.
  • Jeśli są Państwo w kabinie. / Należy opuścić kabinę na około pół godziny przed przybyciem do Ischia Harbour.
  • Opuszczenie statku i Ischia należy do Państwa / Wyjazd z garażu statku jest dość szybki. Piesi pasażerowie wysiadają z promu jeszcze szybciej. W Ischia prawdopodobnie przejdą Państwo kontrolę celną. Nareszcie rozpoczął się Państwa urlop w Ischia!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu