Podróżowanie do Polska promem

Podróżowanie do Polska promem to doskonały wybór! Polska jest obsługiwana przez 5 firm żeglugowych (Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line lub TT-Line). Firmy te obsługują 5 tras promowych do Polska, obsługując porty w Nynashamn, Gdańsk, Helsinki, Gdynia, Karlskrona, Ystad, Świnoujście oraz Trelleborg.

Aby mieć pewność, że znajdziesz tani bilet na prom do Polska, polecamy skorzystanie z naszej wyszukiwarki, która porównuje oferty, ceny i dostępność Polferries, Finnlines, Stena Line oraz Unity Line.

Przy łącznej częstotliwości ponad 12 przepraw dziennie, w zależności od pory roku, z 3 krajów (Szwecja, Polska oraz Finlandia), masz wiele możliwości zaplanowania swojej przeprawy promowej do Polska.

Najszybsza przeprawa trwa 5 godzin 50 min (Trelleborg - Świnoujście) a odległość 177 km, najdłuższa 18 godzin (Nynashamn - Gdańsk) a odległość 508 km.

Promy do Polska w liczbach

Kraje
Szwecja
Polska
Finlandia
Liczba przepraw
12 przepraw dziennie
Liczba portów
8
Liczba połączeń promowych
5
Liczba przewoźników promowych
5
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Ważne przeprawy promowe do Polska

Znajdź na Vivanoda najszybsze, najdłuższe i najczęstsze promy do Polska. Porównaj oferty Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line oraz TT-Line i zarezerwuj swój bilet do Polska.

Najpopularniejsze trasy promowe do Polska

Szukasz promu do Polska? Odkryj najpopularniejsze trasy, które pozwalają Ci pływać między różnymi częściami kraju i zagranicą. Niezależnie od tego, czy chcesz dotrzeć na wyspy, do historycznych portów czy na malownicze plaże, promy są wygodnym i komfortowym sposobem podróżowania po Polska.

Popularne trasy promowe we Polska obejmują takie miejsca jak Nynashamn, Gdańsk, Helsinki, Gdynia, Karlskrona, Ystad, Świnoujście oraz Trelleborg oraz wiele innych. Nowoczesne promy we Polska oferują wspaniałe udogodnienia i usługi, od wygodnych kabin po pokładowe restauracje i atrakcje dla całej rodziny.

Skorzystaj z naszej porównywarki taryf, aby znaleźć najlepsze oferty biletów promowych do Polska i zaplanować swoją podróż. Dzięki naszej łatwej w użyciu wyszukiwarce możesz znaleźć oferty i rozkłady jazdy wielu przewoźników promowych, takich jak Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line lub TT-Line. Na pewno znajdziesz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. Przeszukaj wszystkie 5 tras promowych!

Promy do Polska z Szwecja

Nynashamn Szwecja
Gdańsk Polska
 • Polferries Nynashamn Gdańsk
  Polferries
  7 rejsów tygodniowo
  18 godzin
  508 km
Karlskrona Szwecja
Gdynia Polska
 • Stena Line Karlskrona Gdynia
  Stena Line
  4 przepraw dziennie
  10 godzin 20 min
  263 km
Ystad Szwecja
Świnoujście Polska
 • Polferries Ystad Świnoujście
  Polferries
  3 przepraw dziennie
  6 godzin 10 min
  171 km
 • Unity Line Ystad Świnoujście
  Unity Line
  14 rejsów tygodniowo
  6 godzin 30 min
  171 km
Trelleborg Szwecja
Świnoujście Polska
 • TT-Line Trelleborg Świnoujście
  TT-Line
  9 rejsów tygodniowo
  5 godzin 50 min
  177 km
 • Unity Line Trelleborg Świnoujście
  Unity Line
  177 km

Promy do Polska z Finlandia

Helsinki Finlandia
Gdynia Polska
 • Finnlines Helsinki Gdynia
  Finnlines
  737 km
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Najczęściej zadawane pytania dotyczące podróży promem do Polska

Po prostu poszukaj promów do Polska na Vivanoda spośród 5 oferowanych przez nas tras i porównaj ceny. Na koniec wybierz żądaną przeprawę promową i zarezerwuj ją.

Do Polska pływa 5 przewoźników: Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line oraz TT-Line ...

Nynashamn-Gdańsk, Helsinki-Gdynia, Karlskrona-Gdynia oraz Ystad-Świnoujście to najpopularniejsze trasy promowe dla podróżnych.

Wszystkie porty z połączeniami promowymi we Polska

Wszystkie kraje posiadające połączenia promowe z Polska

None
None
None
None