Zalecana trasa
Świnoujście
Podróżuj bezpośrednio do Ystad prom
Ystad
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Świnoujście
Podróż prom do Trelleborg
Trelleborg
Podróż prom do Sassnitz
Sassnitz
Podróż prom do Ronne
Ronne
Podróż prom do Ystad
Ystad
Zobacz ceny

Jak dostać się z Świnoujście do Ystad promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Świnoujście do Ystad? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Świnoujście do Ystad jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Świnoujście do Ystad może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Świnoujście do Ystad była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak Polferries, Unity Line, TT-Line, BornholmerFærgen, Scandlines lub Stena Line. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Świnoujście Ystad, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków Polferries lub Unity Line oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Świnoujście do Ystad, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Świnoujście do Ystad

Port wypłynięcia
Świnoujście
Polska
Port przybycia
Ystad
Szwecja
Odległość
171 km
Firmy promowe
Polferries, Unity Line, TT-Line, BornholmerFærgen, Scandlines, Stena Line
Częstotliwość rejsów
5 przepraw dziennie
Minimalny czas przeprawy
6 godzin 30 min
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Świnoujście do Ystad?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Świnoujście do Ystad może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Ystad. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Świnoujście do Ystad jest idealnym sposobem podróżowania.

Ponieważ jest to idealny sposób na podróżowanie z rodziną!
Jeśli mają Państwo dzieci, nie ma lepszego sposobu na rodzinną podróż z Świnoujście do Ystad niż prom. Wszystko jest łatwiejsze. Jak tylko opuszczą Państwo Świnoujście, proszę sobie wyobrazić, że Państwa dzieci zwiedzają statek, spędzają długie chwile na zabawie w kącikach zabaw dla dzieci lub na grach wideo i salonach gier (dla nastolatków), oglądają najnowsze filmy w kinie, jedzą rodzinny posiłek w restauracji, podziwiają pokaz magii lub inne niezliczone atrakcje. Ta podróż statkiem między Świnoujście a Ystad pozostanie dla Państwa dzieci niezapomnianą chwilą.
Nie nudzić się na pokładzie... w przeciwieństwie do samolotu
Ogólnie rzecz biorąc, aby dostać się do Ystad lub gdziekolwiek indziej, samolot jest najszybszym sposobem. Ale nie zawsze jest przyjemnie być przywiązanym do swojego miejsca przez długie godziny. Z drugiej strony, podczas przeprawy Świnoujście Ystad na pokładzie promu Unity Line lub Polferries, mają Państwo całkowitą swobodę działania, mogą Państwo jeść, spacerować, bawić się lub odpoczywać. Lot nigdy nie zapewni Państwu tak wielu usług podczas podróży.
Poświęcenie czasu staje się przyjemnością
Wiadomo, że żyjemy w społeczeństwie, w którym wszystko musi iść szybko, szybciej i szybciej. Żegluga z prędkością poniżej 40 km/h na pokładzie promu Polferries lub Unity Line przez 171 km pomiędzy Świnoujście a Ystad będzie relaksującym przystankiem. Wszystkie statki są wyposażone w salony, restauracje, pokłady promenadowe, a czasami nawet o wiele więcej... Mogą Państwo nawet żałować, że tak szybko przybyli do Ystad!

Skąd odpływają promy do Świnoujście? Gdzie promy przypływają w Ystad?

Porty wyjścia w Świnoujście

Promy Polferries lub Unity Line odpływają do Ystad z następujących portów w Świnoujście:

Swinoujscie
Mapa

Port przybycia do Ystad

Statki Unity Line lub Polferries przypływają do Ystad z następujących portów:

Ystad
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Świnoujście a Ystad?

Jeśli chcesz podróżować między Świnoujście a Ystad promem, masz do wyboru kilka firm, w tym Polferries lub Unity Line, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

Polferries Świnoujście Ystad
Polferries
Polferries obsługuje połączenia promowe do Szwecja oraz Polska, w tym połączenia między portami Świnoujście i Ystad. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Świnoujście - Ystad i zarezerwować bilet Polferries na trasie Świnoujście - Ystad. Polferries obsługuje 3 przepraw dziennie do Ystad z Świnoujście, a czas podróży wynosi 6 godzin 30 min. Więcej informacji o Polferries
6 godzin 30 min
3 przepraw dziennie
Unity Line Świnoujście Ystad
Unity Line
Unity Line obsługuje połączenia promowe do Szwecja oraz Polska, w tym połączenia między portami Świnoujście i Ystad. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Świnoujście - Ystad i zarezerwować bilet Unity Line na trasie Świnoujście - Ystad. Unity Line obsługuje 14 rejsów tygodniowo do Ystad z Świnoujście, a czas podróży wynosi 7 godzin 20 min. Więcej informacji o Unity Line
7 godzin 20 min
14 rejsów tygodniowo

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Świnoujście do Ystad, pokonanie 171 km dzielących Świnoujście i Ystad zajmie Ci co najmniej 6 godzin 30 min.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Świnoujście a Ystad) oraz od przewoźnika promowego (Polferries oraz Unity Line). Obecnie jest 5 przepraw dziennie między Świnoujście a Ystad.

Pomiędzy Świnoujście a Ystad działa 2 firm promowych: Polferries oraz Unity Line.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują Polferries, Unity Line, TT-Line, BornholmerFærgen, Scandlines, Stena Line.

Przed rezerwacją porównaj ceny Polferries, Unity Line, TT-Line, BornholmerFærgen, Scandlines, Stena Line na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Świnoujście Ystad, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Świnoujście a Ystad pokonasz 171 km.

Jak wygląda przeprawa promowa z Świnoujście do Ystad?

Jeśli nigdy wcześniej nie płynęli Państwo promem, trudno sobie wyobrazić, jak wygląda dzień na morzu między Świnoujście a Ystad. Aby pomóc Państwu zanurzyć się w atmosferze rejsu promem Polferries, Unity Line, TT-Line, BornholmerFærgen, Scandlines lub Stena Line, prześledziliśmy tutaj poszczególne etapy podróży, od wejścia na statek w Świnoujście do zejścia na ląd w Ystad. Znajdą tu Państwo również informacje praktyczne o Świnoujście i Ystad.

Gotowość do wejścia na pokład w Świnoujście

Oto kilka kroków, które należy wykonać przed rozpoczęciem podróży promem Świnoujście Ystad:

  • Prezentacja w porcie Świnoujście / Należy przybyć na terminal promowy w Świnoujście w terminie wyznaczonym przez Polferries lub Unity Line. Po tym czasie firma może odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Świnoujście - Ystad / Należy udać się do stanowiska Unity Line lub Polferries na terminalu promowym w Świnoujście, aby dokonać odprawy z paszportem lub dowodem osobistym i numerem rezerwacji. Jeśli podróżują Państwo samochodem, proszę stanąć na zarezerwowanych pasach. Odprawa odbędzie się bezpośrednio z Państwa pojazdu.
  • Wejście na pokład promu do Ystad / W terminalu promowym w Świnoujście nadawane są komunikaty informacyjne zapraszające do wejścia na pokład. Jeśli podróżują Państwo samochodem, personel Unity Line lub Polferries udzieli Państwu instrukcji, jak wejść na pokład i zaparkować pojazd na statku.
Na pokładzie statku między Świnoujście a Ystad

Na statku Polferries lub Unity Line każdy ma swoją własną filozofię podróżowania. Podczas gdy jedni będą skłonni zrelaksować się w przytulnym salonie, inni chętnie zrobią zakupy w butikach lub zjedzą w restauracji samoobsługowej.

Ystad w zasięgu wzroku, zejście z pokładu nieuchronne!

Na koniec znajdą Państwo informacje dotyczące przybycia promu do Ystad:

  • Zbliżamy się do portu w Ystad / Nie będą Państwo mogli wrócić do swojego pojazdu, dopóki prom nie zatrzyma się i nie przycumuje do nabrzeża w Ystad Harbour. Nie ma sensu się spieszyć. W międzyczasie radzimy cieszyć się przybyciem do Ystad z pokładu zewnętrznego.
  • Jeśli są Państwo w kabinie. / Należy opuścić kabinę na około pół godziny przed przybyciem do Ystad Harbour.
  • Opuszczenie statku i zwiedzanie Ystad / Po otwarciu drzwi garażowych można stosunkowo szybko wyprowadzić samochód z ogromnego garażu promu. Jako pieszy wysiądą Państwo jeszcze szybciej. W Ystad prawdopodobnie przejdą Państwo kontrolę celną. W końcu Państwa pobyt w Ystad zaczyna się na poważnie!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu