Zalecana trasa
Heraklion
Podróżuj bezpośrednio do Santorini prom, loty
Santorini
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Heraklion
Podróż prom do Anafi
Anafi
Podróż prom do Santorini
Santorini
Zobacz ceny
Heraklion
Podróż prom do Ios
Ios
Podróż prom do Santorini
Santorini
Zobacz ceny

Jak dostać się z Heraklion do Santorini promem ?

Szukasz idealnego biletu na prom z Heraklion do Santorini? Jesteś we właściwym miejscu. Podróżowanie promem z Heraklion do Santorini jest wygodnym i przyjemnym sposobem podróżowania.

Wiemy, że planowanie podróży promem z Heraklion do Santorini może być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rezerwacja promu z Heraklion do Santorini była jak najszybsza i jak najłatwiejsza.

Dzięki Vivanoda, naszej łatwej w użyciu platformie, możesz porównać ceny, trasy i usługi różnych przewoźników promowych, takich jak Hellenic Seaways, Sea Jets, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, ANEK Lines lub Blue Star Ferries. W ten sposób możesz znaleźć najlepszą ofertę na bilet promowy do Heraklion Santorini, dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną.

Większość statków Hellenic Seaways lub Sea Jets oferuje udogodnienia na pokładzie, takie jak kabiny, restauracje, sklepy, Wi-Fi i inne. Często oferują także udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aby znaleźć najlepsze oferty na rejsy z Heraklion do Santorini, wpisz daty podróży i rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda.

Informacje o promach z Heraklion do Santorini

Port wypłynięcia
Heraklion
Grecja
Kreta
Port przybycia
Santorini
Grecja
Wyspy Cyklady
Odległość
122 km
Firmy promowe
Hellenic Seaways, Sea Jets, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Blue Star Ferries, LANE Sea Line
Częstotliwość rejsów
4 przepraw dziennie
Minimalny czas przeprawy
1 godzin 55 min
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Dlaczego warto płynąć promem z Heraklion do Santorini?

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, jako para czy z rodziną, prom z Heraklion do Santorini może być wygodną i przyjemną opcją dotarcia do Santorini. Oto 3 powody, dla których uważamy, że prom z Heraklion do Santorini jest idealnym sposobem podróżowania.

Poświęcenie czasu staje się przyjemnością
Żyjemy w społeczeństwie, w którym wszystko dzieje się coraz szybciej. A jednak będą Państwo zadowoleni z wypłynięcia z Heraklion na promie Hellenic Seaways lub Sea Jets, który pokona 122 km do Santorini z prędkością poniżej 40 km/h. Wszystkie statki są wyposażone w salony, restauracje, pokłady promenadowe, a czasami nawet o wiele więcej... Mogą Państwo nawet żałować, że tak szybko przybyli do Santorini!
Jest o wiele mniej nudno niż w samolocie
Ogólnie rzecz biorąc, aby dostać się do Santorini lub gdziekolwiek indziej, samolot jest najszybszym sposobem. Ale tkwią Państwo w swoim fotelu, przypięci pasami i nie ma prawie żadnych możliwości podróżowania. Podczas rejsu Heraklion Santorini promem Sea Jets lub Hellenic Seaways są niezliczone możliwości korzystania z restauracji i barów lub spacerowania i opalania się na pokładzie promu... To zupełnie inne doświadczenie niż lot samolotem!
Dla komfortu kabiny
Chociaż nie ma obowiązku rezerwowania kabiny na przeprawie z Heraklion do Santorini, pozbawiają się Państwo komfortu, który oferuje tylko prom. Wyposażone w koje, prywatne łazienki, a czasami nawet bulaje lub balkony, kabiny nie różnią się od prawdziwych pokoi hotelowych. Nawet podczas rejsu dziennego można cieszyć się prywatnością kabiny i jest to znacznie wygodniejsze niż siedzenie w salonie.

Skąd odpływają promy do Heraklion? Gdzie promy przypływają w Santorini?

Porty wyjścia w Heraklion

Promy Hellenic Seaways lub Sea Jets odpływają do Santorini z następujących portów w Heraklion:

Heraklion
Mapa

Port przybycia do Santorini

Statki Sea Jets lub Hellenic Seaways przypływają do Santorini z następujących portów:

Santorini
Mapa
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Jakie firmy kursują między Heraklion a Santorini?

Jeśli chcesz podróżować między Heraklion a Santorini promem, masz do wyboru kilka firm, w tym Hellenic Seaways lub Sea Jets, które prowadzą regularne połączenia między tymi dwoma miastami. Więcej informacji o różnych firmach promowych na tej trasie i ich godzinach wypływania znajdziesz tutaj.

Hellenic Seaways Heraklion Santorini
Hellenic Seaways
Hellenic Seaways zostało założone w 2000 roku i ma siedzibę w Atenach, w Grecji. Firma obsługuje wyspy greckie i region Morza Egejskiego. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Heraklion - Santorini i zarezerwować bilet Hellenic Seaways na trasie Heraklion - Santorini. Więcej informacji o Hellenic Seaways
Sea Jets Heraklion Santorini
Sea Jets
Sea Jets to grecka firma żeglugowa założona w 1989 roku. Obsługuje około 140 tras między Pireusem a Kretą i archipelagiem Cyklad. Na Vivanoda możesz porównać ceny biletów Heraklion - Santorini i zarezerwować bilet Sea Jets na trasie Heraklion - Santorini. Sea Jets obsługuje 12 rejsów tygodniowo do Santorini z Heraklion, a czas podróży wynosi 1 godzin 55 min. Więcej informacji o Sea Jets
1 godzin 55 min
12 rejsów tygodniowo

FAQ (CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA)

Jeśli wybierasz się na prom z Heraklion do Santorini, pokonanie 122 km dzielących Heraklion i Santorini zajmie Ci co najmniej 1 godzin 55 min.

To często zależy od sezonu (zimą jest mniej przepraw między Heraklion a Santorini) oraz od przewoźnika promowego (Hellenic Seaways oraz Sea Jets). Obecnie jest 4 przepraw dziennie między Heraklion a Santorini.

Pomiędzy Heraklion a Santorini działa 2 firm promowych: Hellenic Seaways oraz Sea Jets.

Tak, absolutnie, bezpośrednie połączenia oferują Hellenic Seaways, Sea Jets, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Blue Star Ferries, LANE Sea Line.

Przed rezerwacją porównaj ceny Hellenic Seaways, Sea Jets, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Blue Star Ferries, LANE Sea Line na naszej stronie Vivanoda. Następnie zarezerwuj wybraną przeprawę łatwo i bezpiecznie na stronie naszego partnera.

Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoją rezerwację promu Heraklion Santorini, możesz to zrobić w prosty sposób, kontaktując się z naszym partnerem, który zarządza Twoją rezerwacją. Pamiętaj, że w zależności od warunków taryfy, niektóre bilety nie podlegają zwrotowi lub zmianie. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas rezerwacji biletu.

Podczas podróży między Heraklion a Santorini pokonasz 122 km.

Jak wygląda przeprawa promowa z Heraklion do Santorini?

Jeżeli jest to Państwa pierwszy raz na promie, nie jest łatwo wyobrazić sobie, jak wygląda przeprawa morska z Heraklion do Santorini. Dlatego opiszemy to wyjątkowe doświadczenie podróżnicze, od momentu wejścia na pokład w Heraklion do zejścia z pokładu w Santorini, aby pomóc Państwu lepiej wczuć się w morski świat Hellenic Seaways, Sea Jets, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, ANEK Lines oraz Blue Star Ferries. Znajdą tu Państwo również informacje praktyczne o Heraklion i Santorini.

Gotowość do wejścia na pokład w Heraklion

Zanim wyruszą Państwo w podróż promem Heraklion Santorini, oto kilka kroków, które należy wykonać przed wejściem na pokład:

  • Prezentacja w porcie Heraklion / Do portu w Heraklion należy przybyć z dużym wyprzedzeniem. Proszę to sprawdzić w firmie Sea Jets lub Hellenic Seaways. Po tym terminie firma ma prawo odmówić Państwu wejścia na pokład.
  • Odprawa na rejs Heraklion - Santorini / Należy udać się do stanowiska Sea Jets lub Hellenic Seaways na terminalu promowym w Heraklion, aby dokonać odprawy z paszportem lub dowodem osobistym i numerem rezerwacji. Samochodem, proces jest taki sam, ale bezpośrednio z pasów dla wsiadających. Pozostają Państwo w swoim pojeździe.
  • Wejście na pokład promu do Santorini / Z terminalu promowego w Heraklion zostaną Państwo zaproszeni na pokład promu przez nadawane komunikaty głosowe. Jeśli podróżują Państwo samochodem, personel Sea Jets lub Hellenic Seaways udzieli Państwu instrukcji, jak wejść na pokład i zaparkować pojazd na statku.
Na pokładzie promu z Heraklion do Santorini

Podczas przeprawy każdy może korzystać z usług na statku Hellenic Seaways lub Sea Jets według własnego uznania. Niektórzy będą chcieli zrelaksować się w jednej z leżanek, inni będą chcieli skorzystać ze wszystkich usług oferowanych na statku lub po prostu cieszyć się widokiem morza z pokładu statku.

Przypłynięcie promu do Santorini

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące zejścia na ląd w Santorini:

  • Zbliżamy się do portu w Santorini / Dostęp do garażu będzie możliwy dopiero po zacumowaniu statku. Nie ma potrzeby się spieszyć. W międzyczasie radzimy cieszyć się przybyciem do Santorini z pokładu zewnętrznego.
  • Opuścić kabinę. / Jeżeli podróżowali Państwo z Heraklion do Santorini w wygodnej kabinie, należy ją opuścić na około pół godziny przed przybyciem do Santorini.
  • Opuszczenie statku i zwiedzanie Santorini / Wyjazd z garażu statku jest dość szybki. Piesi pasażerowie wysiadają z promu jeszcze szybciej. W Santorini prawdopodobnie przejdą Państwo kontrolę celną. W końcu Państwa pobyt w Santorini zaczyna się na poważnie!
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu