Promy do Świnoujście

Czy musisz płynąć do Świnoujście promem? Szukasz informacji i biletów promowych do Świnoujście? Vivanoda pomoże ci znaleźć najlepsze oferty na promy do Świnoujście ze wszystkich 3 portów, w tym Ystad oraz Trelleborg. Istnieje 2 tras promowych obsługiwanych przez Polferries, Unity Line oraz TT-Line.

Linie TT-Line, Unity Line oraz Polferries do Świnoujście mają częstotliwość około 7 przepraw dziennie.

Najdłuższa przeprawa trwa około 6 godzin 30 min na trasie Ystad - Świnoujście (171 km od hotelu), a najszybsza na trasie Trelleborg - Świnoujście (177 km od hotelu) - 5 godzin 50 min.

Statystyki portu Świnoujście

Kraje
Szwecja
Polska
Liczba przepraw
7 przepraw dziennie
Liczba portów
3
Liczba połączeń promowych
2
Liczba przewoźników promowych
3
Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Zalecane trasy promowe do Świnoujście

Oto najszybsze i najdłuższe popularne trasy promowe do Świnoujście oraz te z największą częstotliwością przepraw.

Wskazówki dotyczące tańszej i lepszej podróży promem do Świnoujście

Dokonasz właściwego wyboru, wybierając prom do Świnoujście. Ten środek transportu ma niezaprzeczalne zalety: jest wygodny, relaksujący, ekonomiczny... Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na przeprawie promowej do Świnoujście i podróżować w najlepszych warunkach:

Nocna podróż do Świnoujście
Przyjazd do Świnoujście wczesnym rankiem nie jest złym pomysłem. Zaoszczędzisz sobie nocy w hotelu i odpoczniesz podczas podróży do celu.
Bądź punktualny podczas odprawy w porcie wyjścia.
W Ystad lub Trelleborg zamelduj się w porcie co najmniej godzinę przed wypłynięciem. Sprawdź rozkład jazdy w TT-Line, Unity Line oraz Polferries.
Nie przegap wspaniałych ofert od Polferries, Unity Line oraz TT-Line
Często zdarza się, że armator (Polferries, Unity Line oraz TT-Line) przygotowuje oferty promocyjne w zależności od rodzaju podróży (w obie strony), liczby pasażerów, okresu rezerwacji itp.

Wszystkie przeprawy promowe do portu Świnoujście

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie podróży do Świnoujście niż przeprawa promowa? Promy Polferries, Unity Line oraz TT-Line do Świnoujście stanowią wygodną i niedrogą alternatywę dla podróżnych, którzy chcą uniknąć długich kolejek i uciążliwych procedur wejścia na pokład na lotniskach. Ponadto możesz zabrać na pokład swój samochód lub motocykl, co pozwoli Ci na swobodne zwiedzanie Świnoujście i okolic zaraz po przyjeździe.

Dzięki szerokiemu wyborowi przewoźników promowych i tras z Ystad lub Trelleborg do Świnoujście, skorzystaj z naszej platformy porównywania taryf, aby znaleźć najlepsze oferty promów do Świnoujście dla Twojego budżetu i preferencji. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać!

Szukaj promów
Wyszukiwanie i rezerwacja noclegów

Gdzie znajduje się terminal promowy w Świnoujście?

Swinoujscie
Swinoujscie znajduje się 1.3 km od centrum Świnoujście.
Mapa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące promów do Świnoujście

Aby popłynąć do Świnoujście promem, możesz wypłynąć ze 3 portów w 1 krajach: Ystad oraz Trelleborg.

Połączenia promowe do Świnoujście są obsługiwane przez 3 firm promowych: Polferries, Unity Line oraz TT-Line.

Rozkłady rejsów do Świnoujście mogą się znacznie różnić w zależności od pory roku i armatora (Polferries, Unity Line lub TT-Line). Zalecamy, abyś szukał rozkładów na Vivanoda.

To zależy od trasy, którą chcesz pokonać. Najkrótsza przeprawa na trasie Trelleborg - Świnoujście trwa 5 godzin 50 min, natomiast najdłuższa przeprawa na trasie Ystad - Świnoujście trwa prawie 6 godzin 30 min.

Cena promu do Świnoujście jest bardzo zróżnicowana i zależy od tego, czy podróżujesz samochodem, pieszo czy rowerem oraz od pory roku. Vivanoda pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty od Polferries, Unity Line oraz TT-Line do Świnoujście.

None
None
None
None