Podróżuj z Katowice do Berlin

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Berlin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Katowice do Berlin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Berlin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Kraków
Berlin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Katowice
Praga
Berlin
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Katowice
Usti nad Labem
Berlin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Berlin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans463 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Katowice do Berlin ?

Wybrałeś Berlin jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Katowice i jak znaleźć najlepsze Katowice do Berlin oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Berlin, Wpisz datę podróży do Berlin i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Katowice, będziesz podróżować z FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, Russian Railways, Air Berlin, LEO Express, Czech Airlines lub Hellö przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Berlin

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Berlin (Berlin, Niemcy) z odległości 463 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Katowice-Berlin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub IC Bus pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Berlin,
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Berlin pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Katowice-Praga i Praga-Berlin pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje Russian Railways do Praga opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doPraga będzie na stacji Prague hlavní nádraží (1.8 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Praga gdzie odjeżdża pociąg IC/EC 27 obsługiwany przez Deutsche Bahn Berlin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Berlin od Katowice, Możesz wziąć lotPraga-Berlin następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Praga i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Prague Ruzyne PRG 12 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez Czech Airlines.

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Berlin?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Katowice (serwis na dworzec autobusowy Katowice w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Firma autobusowa Hellö obraca się z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Sieć LEO Express obejmuje linię autobusową między miastem Katowice (serwis na dworzec autobusowy Katowice w 0.5 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Berlin (przybycie na lotnisko w Tegel TXL)
Czech Airlines zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Berlin (464 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Praga-Berlin Pociąg IC/EC 27 z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Katowice do Praga z odjeżdżającym pociągiem Katowice Glowny dostać się do stacji kolejowej Prague hlavní nádraží ( Republika Czeska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)